Bu ne “/ c ayak G tuşuna Model # M.Ö. 6010″ ofset? Nasıl normal formda farklı Flüt w ne demek?

Ama çok farklı enstrümanlar kendi ilk flüt satın düşünüyorum.Bu bir kullanılmış flüt için testere açıklama, öyle bir alto flüt nedir? Nasıl normal bir konser adım flüt farkı nedir?

5 Responses to “Bu ne “/ c ayak G tuşuna Model # M.Ö. 6010″ ofset? Nasıl normal formda farklı Flüt w ne demek?”

 1. bcooper_au Says:

  Ok bir kaç şeyOff G kümesi demektir ki G ‘tuşlarını ayrıdır’ veya yola diğer tuşları. Anahtarlar bu fotoğraf http://www gibi kendi çubuk üzerine kurulmuştur. mostlywind. co. uk / inlineg. htmlGenellikle küçük elleri olan kişiler için sol taraftan yüzük parmağı esp kullanılırEn düzenli flüt C piyano gibidir. Ama alto flüt G (dördüncü sonra alt C) bir alto olsaydı Genellikle tanımı üzerinde söyleyebilirim Flüt olduğunu!Normal konser zift Flüt ‘farklı şeyler sen onları e. kurtulabiliriz var G, Split E, bazıları tüm bu ekstralar o esaier oynamak ama diğerleri hemfikir yapmak söyleyebiliriz! Set off gr alto flüt bu varyasyonlar olabilir eğer dava değilim!şanslar flüt çalarken Good / satın alma

 2. Spirit Says:

  Offset sadece basit bazı tuşları off merkezi anlamına gelir. bir offset tuşu split E mekanizma dramatik Bu mekanizma, üst ve alt G tuşları eylem ayıran yüksek E. yanıtı artırabilir bölünmüş E mekanizma olsun olabilir, yakın alt G tuşuna izin alırsanız, yüksek E oynanır. Kapanış alt G tuşu ve yüksek E parmak havalandırma azalır ve nota daha hızlı yanıt ile daha fazla istikrar getirir. Ofset G tuşuna öğrenciler için kabul edilir ve Inline profesyoneller için ama ben ofset de birkaç orta ve profesyonel flüt gördüm. C ayak sonunda sadece iki tuş ve bir B ayak vardır üç vardır. sizin gerçekten ne olsun ayak, çoğu öğrenci flüt C ayaklarımı sahip farketmez o başlangıcı varsa, B ayak sadece enstrüman düşük B (hiç kullanılmamış) devam etmesini sağlıyor.

 3. piranha_bcw Says:

  Bir flüt satın planlıyorsanız? Bu masalımsı’s! Harika bir alet.açıklaması itibaren bu iyi bir flüt ile başlamak olacaktır.Bir flüt üç bölümü vardır, sizi darbe kafa eklem () ile vücut eklem (anahtarlar) ve ayak eklem en.C ayak olan bir flüt ki en düşük notu aşağı (a piyano’s) orta C. Bu flüt için “norm” gidiyor anlamına gelir. Biraz daha ileri flüt onu başka bir yarım ton dönmenizi sağlar B ayağı ile gelir. AB ayak aynı zamanda alternatif parmak için kullanılabilir, ama hiçbir şey hakkında ilk flüt ile kaygı olmalıdır.Ofset G sadece (düğme) G oynardık anahtar anlamına araç gövdesi üzerinde diğer tuşları ile uyumlu “değil” dir. Bu ses çok az ya da hiç fark etmez, bu yüzden gerçekten kişisel tercihinize bağlıdır. Karşısında bir “inline G” denir. Her iki kullanım profesyonel oyuncu var.Eğer model numarası endişe olmamalı, ama iyi bir fikir sizin duymuşsunuzdur markalar için bakmaktır. Diğer enstrümanlar var, o zaman bu konuda zaten anlarsınız. Jüpiter, Pearl ve Yamaha flüt tüm iyi markaları ile başlamak vardır.Bu C, piyano aynı tunes standart bir başlangıç flüt vardır. Alto flüt çok nadir ve aynı bcooper, tanımı o kadar söyleyebilirim işaret vardır.Aşağıdaki linke size yardımcı olacaktır.

 4. Jeffers464 Says:

  Flüt seçenekler saçma numarası ile birlikte gelir. C ayak flüt-Bir C Ayak hangi flüt düşük C veya flüt anlamına gelen B ayak gider anlamına alabilirsiniz ayak atıfta düşük B. B ayaklarımı için genellikle daha gelişmiş flüt bulunabilir gidiyor .Offset G anahtarı sol elin üçüncü parmak kullanır tuşu / pad tuşları geri kalanından ofset demektir. Bu anahtar ulaşmak için yardımcı olur ve genellikle öğrenci modeli flüt üzerinde bulunan ve daha küçük elleri olan insanlar için.Model # M.Ö. 6010 flüt Büfe krampon ile yapılır – onlar saygın bir Fransız şirketi daha iyi çok iyi profesyonel klarnet ile tanınırlar. Bu bir öğrenci model flüt olduğunu. O gümüş kaplı (as katı gümüş aksine) ve flüt dışarı iyi bir başlangıç. Bu Key C olduğunu ve bir alto flüt değildir.Kullanılmış, seni bir yere $ 200-350 USD mahallede bunun için ödeme bakar söyleyebilirim.Bildiğim için, Büfe-krampon yapmaz artık, ama flüt var buy-out başka bir şirketin eline Büfe koymak gerekebilir son on yıl içinde bir tür oldu – büfe flütler hâlâ varsa bilmiyorum orada yoluyla üretilmektedir. . .Diğer iyi markalar: Gemeinhardt, Yamaha. Pearl ve Jüpiter çok iyi öğrenci model araçlar olun.

 5. Shakiki Says:

  Neden insanların zaman kopyalama ve yapıştırma bilgiler hiçbir şey hakkında sadece puan kadar rafa bilmiyorum harcamak bilmiyorum! DUH! Standart öğrenci modeli flüt C ayak ve G offset G olarak offset daha elini konumlandırma için rahat ve karpal tünel sendromu önlemeye yardımcı olur. Model, MÖ 6010, Açık Büfe krampon tarafından yapılır – dolayısıyla M.Ö. parçası. Büfe krampon flüt Çok güzel bir sesi var. Ben Büfe ses oldukça benzer yüksek Jüpiter flüt ve Yamaha flütler sonuna flüt söyleyebilirim. Şey genellikle çok iyi satmıyoruz ki birçok kişi Büfe krampon flüt ve mükemmel tonal nitelikleri hakkında bilmiyoruz. Alto flüt daha büyük ve G tuşu ve ben Büfe krampon bunları yapar inanmıyorum vardır.

Leave a Reply