Nasıl, benim akciğer kapasitesi artırılarak benim flüt çalmaya geliştirebilirim?

Ben açıkçası, flüt çalar duyuyorum. Ancak benim en büyük problem, bu benim flüt çalma şekilde olmaktadır akciğer kapasitesi ya da sadece düz hava, bir çok olmadığıdır. Lütfen yardım.

6 Responses to “Nasıl, benim akciğer kapasitesi artırılarak benim flüt çalmaya geliştirebilirim?”

 1. Jesus is my BFFL!!!!! Says:

  şarkı, çok uzun kendinize zarar vermek) nefesinizi (obvs değil tutun uzun bir süre için kolay bir nota çalmak ve bant yönetmen (ler sorunuz) ve ne yaptıklarını bilmek başka ağız enstrüman çalarlar!Ben yardımcı umut!

 2. runswithscissors22002 Says:

  Kardiyovasküler egzersiz, espescially yüzme, size akciğer kapasitesi artırmaya yardımcı olacaktır.Şarkı ve flüt çalmak için kullanılır. Ben de rekabetçi yıllarca yüzdü. Benim akciğer kapasitesi her zaman en iyi zaman düzenli egzersiz idi.

 3. Ali Says:

  Denemek biraz nefes alma egzersizleri. havuz üzerinde nefes ile bir yüzücü olduğumu ve bunu nefesimi tutuyorum benim flüt çalmaya yardım ve denemek bulundu yüzebilecek. Ayrıca, bazı uzun sesleri yardımcı olabilir yapıyor.

 4. sre011175 Says:

  senin flüt dışarı ciğerlerinin tüm hava üfleme Pratik olmadan. ağzınızdan yavaşça yoluyla olduğu gibi size de yavaşlatır, nefes kadar yapamazsın artık. düzgün nefes emin olun. Senin karın ve sırt ve omuz hareket olmamalıdır şişirmek gerekir. Eğer yeni başlıyorsanız, bu normal bu kadar hava kullanarak kullanılmayan beri baş döndürücü hissetmek’s.

 5. Carl R Says:

  Yukarıdaki tüm cevapları çok iyi. Ben sınıf hergün Nefes Spor Salonu kullanımı ve buldum bu geçen yıl başlayan bu yana, benim bantları orada ses derinliği, ses ve yetenek uzun süre daha iyi sesi sürdürmek kalitesi artmıştır. gidin;http://www. breathinggym. com / site / index. cfmİyi şanslar! :-)

 6. MэяячпBовDυđэ♪♫ Says:

  Ur akciğer kapasitesi bir sorun değildir, onun ‘adil nasıl u soluk. müzik ile zaman içinde, özellikle sözcük olarak emin u nefes olun çok pis görünmez nefes ur.Ayrıca, u ise müzik, ur ağız yoluyla ur burun yerine nefes nefes almak, daha fazla hava içeri sağlar cosDeneyin;] x

Leave a Reply