Nasıl montajı ve flüt çalmaya başladın?

babam beni bir flüt dün aldım, metal bir, bir Fernando Marka, i dont o 3 adet ve i dont ayrılmış olarak nasıl montajı nasıl oynandığını biliyorum. . . herkes bir fikir var mı? Yamaha ve Armstrong gibi ive ele plastik önce bambu flüt ang değil, metal olanlar. . . plastik ve bambu olanları sadece 7 delik ama bu metal bir thingies i fazlasıyla mevcut olduğu gibi o delikleri kapaklar kadar bastırın gerekir. . . hehe. . . Burada birisi bana yardımcı olabilir?

7 Responses to “Nasıl montajı ve flüt çalmaya başladın?”

 1. Myss Josie Says:

  Tamam, bu gerçekten sana söyleyebilirim şey bunu yazarak değildir. Ben sekiz yıldır ve bana güven flüt oynamış, sizi gereken bazı özel dersler en azından. hat üzerinde birlikte flüt koymak nasıl bir diyagram bulabilirsiniz görmek için gidin. . . Bunu nasıl yapacağınızı göstermek zorunda kalacağını ve bu gerçekten mümkün değildir. Ardından, yerel topluluk okulda bir sınıfın almak veya bazı dersler için kayıt bir rekreasyon departmanı ya da bir müzik mağazası üzerinden gitmek. Ayrıca, eğer bir sınıf almak, size zaten almak yapacak bazı acemi kitapları satın almalısınız. Eh, iyi şanslar. Flüt eğlenceli bir araçtır ve o gerçekten çok güzel-iki bakmak ve dinlemek. Ben ne de sizin kadar zevk umuyoruz.

 2. mamianka Says:

  Ben, bir flüt öğretmen am ve yargıç yarışmalarda. Birkaç dersleri alarak zaman ve PARA ÇOK kendini kurtaracak. Hatta çok iyi yapıyorsun, bulabilir ve bu ilerleme, bu sana ders DEVAM isteyeceksiniz!Bu arada, Yahoo Groups gidip Flutenet katılın. Yaklaşık 3000 flütçü orada-profesyoneller, öğrenci, öğretmen, vb moderatör Jen Cluff olduğunu. Yoksa sadece, onu google ve onun sitesine gidin – Sen TON öğreneceksiniz. Eğer flüt break önce kendinizi boşa çıkarmak Ama kesinlikle, bazı dersler var ve gün iyi bir not almak için harcarsın!

 3. Vero Says:

  ok, her üç parçadan ilk adları var: içine tüm bu ou darbe ile üst bir hte başkanı tuşlarının en gövdeli, sadece birkaç tuşları ile en az biri ile en uzun olanıdır ayak olduğunu. Onlar o sırada, kafasının içinde vücut parçasının ve ayak slaytlar gövdesinin alt bölümü üzerinde kaymasını ile assebled vardır. aslında oyun, zor internet üzerinden descirbe etmek. üzerine bir kitap daha iyi bir seçenek olacaktır. Belirli bir şekilde herhangi bir ses çıkarmak için ağzınızı ve dudakları konuma sahiptir. İşte yardımcı olabilecek bir bağlantı çiftin.bu nasıl (oyun ama temel bir kitap alıyorum, bir Yamaha biri, bir müzik mağazasından harika bir fikir olacaktır gibi) olduğunuhttp://www. wikihow. com / Play-the-Flütbirlikte, temizlik vb koymak için nasıl ve burada bir araya koymak için nasıl’s (it) gibi farklı şeyler için birçok bağlantı vardırhttp://www. wikihow. com / Play-the-Flüt

 4. DD Says:

  Tamam. Eğer flüt halinde açın.Üç metal parçalar: büyük bir, orta bir, ve küçük bir bakın.1. ) En büyük parça al. Bu merkez parçası ya da ortasında gider olanıdır. Diğer elinizi ve orta atın hafifçe orta parça oturtun. İçinde gitmek, başka bir açıda ama denemeyeceğim varsa ASLA kuvvet onu. Metal gerçekten ince ve bükülmüş kolayca alabilirsiniz.2. Sahip sonra) onları, küçük parça kapmak toplandı. Yavaşça en büyük parçası ya da her şey alt üstüne gerçekten doğru kaydırın. önce aynı durum, asla onu zorlar. Onlar, en küçük parçası gözlemlemek bağlısınız. nasıl küçük bir yuvarlak top var görüyor musunuz? Ve ihbar orta parçası var nasıl bir çok? Turn en küçük parçasının saat yönünün tersine, böylece küçük toplar pisi köşe birbirini vardır.Not: ağızlık (içine darbe bir) tuşları ile uyumlaştırılması gerekmektedir.Her oyundan sonra, senin flüt temizleyin. Kişisel flüt temizlik malzemeleri ile birlikte olmalıdır. Eğer flüt var nerede değilse, mutlaka bazı satın alabilirsiniz. Her zaman DAİMA senin flüt temizleyin. . . . . . Eğer gerçekten başlayacaktır yoksa şiş ve sooooo iğrenç gibi kıyameti. Daha sonra kendinize teşekkür edeceğiz, bunu garanti!Not: Sağ yedikten sonra oynamayın. Ya fırçası diş ya da su ile ağzınızı yıkayın.Eğer flüt nazikçe temizleyin sonra ayrı götürün ve onun durumunda koydu. ya da başka her şey ne zaman sen almak düşecek kadar yapılan sürgüler! emin olun! (Happend bana daha önce… Tür utanç vericiydi!)Sana bir fatura flüt eğitmen flüt dersleri almaya öneririz şey çalmaya gelince. Bu biraz zor net ve daha iyi ilk elden onu öğrenmek öğrenmek anlatmaya! Belki baban o dersler sunar satın yerleştirebilir miyim? Bir yerel varsa ben Tom Lee müzik biliyor mu.

 5. Flauta Says:

  özel öğretmen al

 6. bcooper_au Says:

  Ok iyi yukarıda o kadar çok oynamak için bir öğretmen ile daha kolay özel bir flüt öğretmen olsun önerdi.Kişisel flüt üç parçaya headjoint ayak eklem ve orta eklem ayrılır. Headjoint dışarı sicks metal delik olanıdır. Ayak ortak tuşları ve orta ortak ile diğer onme olan parmak delikleri uzun olanıdır. o togthere ve orta ortak headjoint alıp emin onları katılmak koymak için bu orta eklem üzerindeki ilk delik ‘ile duydu ortak hatları kadar üzerinde delik. Sonunda ortak bir witth orta thew delikleri ofg tuşlarının çubuk sonrası devam ediyoruou bütün Flüt Sadece dene ve headjoint bir ses yapamazsam kullanmak oynamaya başlamak zaman. hreadjoint üzerinde delik senin çeneleri içinde dudakların altına gider dudaklarında değil crevase. Senin gibi dudaklarına darılmak söylemeye çalışıyorsun ‘o’ ve darbe. Not sürdürmek çalışıyorum. Denemek birkaç gün alışmak için nerede flüt olmalıdır. farklı açılardan deneyinGerçekten / veya cant bir flüt öğretmen gibi bir yöntem kitabı satın al nasıl baştan başlamak göstereceğim esastır elememts ‘si istemiyorum varsa. Kendinizi Flüt bırakın. Orada kendinizi onto alabilir ve soru sormak birkaç enmail listesi var. Ayrıca genç bir kaynak da o parlak http://youtube bu kadın denemek olabilir. ‘As Jen Cluff yukarıda önerilen com / user / ninaflute iyi bir kaynaktır.Ama gerçekten yeterli ne kadar önemli bir özel Flüt öğretmen almak için empasize olamaz. Kendin takdirde kırmak zordur alışkanlıkları toplayıp olabilir. Eğer Syd Avustralya’da Bunu kendim yapardım yaşadık. Ama müzik mağazaları grup öğretmen veya internet deneyin. Bazıları gibi göründükleri pahalı değilMutlu oynama ve İyi Şanslar

 7. kfred67 Says:

  Tek bir delik ve hiçbir tuşları (baş eklem) ve yavaşça uyum ile en tuşları (gövdeli uzun parçası haline) parçası atın. Sen vücudun anahtar merkezi aşağı kafa ortak delik olması gerekir. ayak (eklem az şey tuşları ile kısa bir parça) olmalı ve vücuda baş ekleminden zıt ucunda ekleyin atın. Line up çubuk (anahtarları bağlıdır; vücut tuşları merkezi ile metal düz çizgi). Şimdi flüt düzgün monte edilir.Ben sadece kafa önce tuşları ile özel notlar yapmaya çalışıyorum ortak iyi sesler uygulama olacaktır. Internet üzerinde birçok iyi parmak çizelgeleri vardır, ben yeni başlayanlar için bir Rubank İlköğretim Yöntem Flüt kitap satın tavsiye ve çevresinde özel bir eğitmen için iyi bir başlangıç için yardımcı olacak görünebilir.

Leave a Reply