Ne 3S ve 3SH Gemeinhardt flüt modeller arasındaki fark nedir?

Ben konservatuvar Gemeinhardt flüt benim Gemeinhardt öğrenci flüt yükseltmek için arıyorum ama 3S ve 3SH konservatuvar modelleri arasındaki farkı bilmiyorum. Ben de orada ya da 3SHB flüt sadece düşük B tuşu getting başka 3SB satın alma için herhangi bir avantaj olup olmadığını bilmek istiyorum. Bu flüt için herhangi bir fiyat bilmek, ne varsa onları da bırakın lütfen!

2 Responses to “Ne 3S ve 3SH Gemeinhardt flüt modeller arasındaki fark nedir?”

  1. mamianka Says:

    Lütfen Fluteworld bu bilgi okumak – hangi fiyatlar dahil Daha fazla bilgi (verecektir!) Gemeinhardt web sitesi olacak bu.http://www. fluteworld. com / index. php? action = tr & siğil = geme & PPK = flutFAKAT – en profesyonel flütist ve öğretmenlerin herhangi Gemeinhardt yerde tavsiye araçların kendi listesinin en yakın flüt yok. Uzun zaman önce, bu iyiydi – ama şirket ve birkaç kez satıldı DİĞER şirketler benzer fiyatlarla FAR iyi aletleri ile geldi. Senin kategoride ÇOK-sık sık tavsiye flüt isim olsaydı, Azumi diyebilirim. Bir büyük, sen para için bir LOT flüt olsun biraz fazla için!

  2. Lynette Says:

    3S ve 3SH arasındaki temel fark, 3S sağlam bir gümüş gövde olmakla birlikte 3SH gümüş kaplama gövde olmasıdır.Bir Gemeinhardt satın alacak, ben 3SB veya 3SHB gerçekten B ayak ihtiyaç olmadıkça satın hiçbir avantaj görüyorum.Eğer müzik çalışmaları devam konusunda ciddi iseniz, ben de flüt diğer markalar araştırma olacaktır.

Leave a Reply