Ne bir orta okul öğrencisi için en iyi klarnet nedir?

Ben 7 sınıfı, ama ben, 8 sınıf bandında. Benim dersleri öğretmeni ben daha lise yetenek olduğunu söyledi, ben de yüksek okul ile ders alır. Ben iyiyim, ama kötü bir klarnet var. Ben iyi olmayan bir vito var. Ne benim için en iyi klarnet olurdu? O kadar bir orta okul öğrencisi olarak ancak bir kişi klarnet beceri ile çok fazla.

4 Responses to “Ne bir orta okul öğrencisi için en iyi klarnet nedir?”

 1. jojox11x11x11 Says:

  http://www. wwbw. com/Bb-Clarinets-Clarinets1. wwbw? o = 1muhtemelen en güvenli online mağaza, benim grup öğretmen de kullanabilirsiniz gelen araçları satın almak.onlar yanlısı olanları büyük acemi klarnet var.gerçekten çok iyi bir orta klarnet http://www olduğunu. wwbw. com/Buffet-Crampon-E11-Intermediate-Bb-Clarinet-462795-i1143737. wwbwbüfe ve büyük araçlar yapar uzun sürmelidir. sizin vito daha iyi olacaktır.aradığın eğer daha düşük bu ile gitmek fiyatlıhttp://www. wwbw. com/Amati-ACL-314-Intermediate-Bb-Clarinet-463161-i1144216. wwbw? mode = 1ya da sadece web sitesine göz atın. klarnet çok i öneririm pahalı olup olmadığını kullanılan gitmek ve temiz olsun.

 2. ♪♫♥Song Bird & Book Nerd♥♫♪ Says:

  A Büfe B12. Bu parlak olmasına rağmen, ahşap değil işte. Ben 11 yaşından bu yana birinde oynadım. Şimdi 17 kulüpler ve ben yükseltmek istiyorum, ama sadece bunu göze alamaz. Ben kolaylıkla oynamak zor adet kulp ve se My Büfe hala güçlü oluyor.

 3. Laura Says:

  Bir ara klarnet istiyorsan, ben Büfe E11 öneriyoruz.

 4. Kelene the 20th Says:

  Orada klarnet modeli 4 farklı düzeyleri: Başlangıç, orta, mesleki ve sanatçı vardır. Büfe B12 bir öğrenci seviyesine klarnet kabul edilir – insanlar oynamaya başlamak için. Eğer bize söylediği ne dayanarak, orta seviye kesinlikle sizin için iyi. Bu kişiler birkaç yıldır klarnet oynadım ve geliştirmek isteyenler için adım-up araçlardır. Büfe E11 tavsiye modelidir. Ben plastik üzerinde oynama 4 yıl sonra aldım ve benim için harika oldu!- Grenadilla ahşap gövde, namlu, çan- Gümüş kaplı tuşları- Ayarlanabilir thumb dinlenme- Kesme vuruşu sesi delikler- Mavi çelik yaylarDiğer orta düzeyde klarnet modelleri:- Leblanc Cadenza- Jupiter 931N- Selmer CL211- Amati ACL-311- Amati ACL 314

Leave a Reply