Ne flüt tür bir acemi satın almalıyım?

Ben flüt öğrenmeyi düşünüyorum.başlangıç için, ben gerçekten pahalı flüt satın almak, ucuz fiyat ve iyi kalitede tercih istemiyorum.Lütfen tavsiye hangi marka ve hangi model, teşekkürler!

6 Responses to “Ne flüt tür bir acemi satın almalıyım?”

 1. Barbara Says:

  http://www. soruyorum. com / web? q = + flüt + + için + acemi + & arama = & qsrc = 0 & o = 0 & l = dir

 2. ladyaibrean Says:

  Öncelikle o delikli kapalı ya da daha fazla (açık delikli tanınan deneyimli zaman için fiş var delik olduğundan emin olun daha pahalı) vardır. Ben Gemeinhardt 2NP Öğrenci Flüt ($ 350-450) öneriyoruz. Bir Gemeinhardt ile yola çıktık. Ben de Emerson kalitesi gibi, daha zengin bir ses vardır. Daha pahalı olmasına rağmen (530 $).

 3. cantilena91 Says:

  Ayrıca Yamaha öğrenci flüt çok kaliteli ama çok pahalı değil!

 4. bcooper_au Says:

  Iyi markalar Yamaha, Jüpiter, Gemeinhardt vardır. Armstrong ve Blessing. Bazı Blessings ve Jüpiter kötü Flüt onlar tamir sürü gerektirir çünkü söylüyorlar rağmen. Ama bir Yamaha / Blessings ve oyun benim öğrenciler Jüpiter oynamak ve Ben de hiçbir sorun oldu! Ben bir başlangıç için bir seçim olsaydı Ama Yamaha iyi giderdi!

 5. FifthSonata Says:

  Herhangi bir marka bu liste tamam ihtiyaçlarınız için olacağını tavsiye ederlerdi. Şahsen hatları başında Yamaha, Gemeinhardt veya Emerson desteği. Sen eBay, Craigslist veya Tahta nefesli ve Brasswind ve oldukça düşük fiyat kullanılan tüm markaların acemi modelleri bulabilirsiniz.Sadece emin “Eğer herhangi bir bilgi bulamıyorum veya az 200 $ yepyeni için araçlar sunan markalar ucuz” kopyası satın oynayabilirsiniz.

 6. Katherine =] Says:

  yamaha.kapalı delik flüt.çünkü bir beginninger çünkü.zor tüm deliklerin kapatılması için olacaktır.ve satır g flüt. Bunu çok tüm tuşların ulaşmak daha kolay olacak çünkü.ama eğer bir flüt satın almak ve çok uzun bir süre için kullanabilirsiniz, o zaman bir açık delik satın b ayak flüt istiyorum.ve ne kadar önemli değilse eğer onun çizgi ya da hat grneyse, sen b, o zaman hiç bir flüt satın almak zorunda alışkanlık ayak flüt bir açık delik satın eğer. ve eğer bir açık delik flüt satın almaya, daha sonra onlarla fişleri satın almak istedim, o zaman aynı kapalı delik flüt çalma gibi olurdum. : Dumut i yardımcı oldu. : D

Leave a Reply