Ne iyi bir müzik öğretmeni ve klarnetçi olacağını flüt?

Ben ve bir orta okul grup müdürü olduğum bir flüt satın almak istiyorum. Ben ana markaları biliyorum ama çok para harcamak istemiyorum. Mıyım bir öğrenci ile rahatsız flüt ya da profesyonel bir bakın?

2 Responses to “Ne iyi bir müzik öğretmeni ve klarnetçi olacağını flüt?”

  1. sramnesia Says:

    bir flüt sanatçısı olmak, sonra da tüm yollarla planlıyorsanız bir adım model satın. Sadece, daha sonra bir öğrenci satır model düşünün biri size ders vermeye yardımcı olmak istiyorum. Germeinhardt ve Armstrong iki güzel olanlarıdır. Bir müzik mağazası ile bir anlaşma kesmek gerekir – alarm için onları iyi sizin için bir araç.

  2. mamianka Says:

    Ben profesyonel bir flütçü ve öğretmen ve rekabetin hakim NY am – ve 34 yıl boyunca orta okul öğretmenliği yaptı. Gemeinhardt ve Armstrong berbattır – belki 25 yıl onlar Tamam vardı önce, ama listede şimdi END bulunmaktadır. 300 veya 400 serisi bir araç Yamaha bak. A Pearl, bir Jüpiter, (a diMedici bir 1000 serisi kullanılmıştır bulabilirsiniz eğer!) Veya Emerson iyi yerine sizi payidar kalacaktır. Bu KULLANILAN bulabilmelidir büyük bir değer de altında olmalıdır. Bütçenizi – ve oyun olanakları – daha yüksek, daha sonra ise düşünün ve Avanti (değil dışarı henüz – yakında..) veya Azumi. Büyük bir şey şimdi Big isimleri adım-up flüt yapımı, büyük bir headjoint, ve bir kaplama organıdır. Deal, gerçek bir flüt house – Jeff Weissman NYC veya Carolyn Nussbaum, hatta Flüt Dünya. JL Smith NYC bir olasılık ya da Phil Unger olduğunu. Büyük bir müzik depo yerden bir flüt alamadım – sen ne olduğunu biliyorum – onlar fabrikadan geldikçe onlar şeyleri satmak için değil – mükemmel uyum içinde. Öğrencilerinizin size iyi bir örnek güveniyoruz – iyi kurmak gerekir.

Leave a Reply