Ne kadar zor öğrenmek flüt ve ne kadar kira bedeli nedir nedir?

Ben flüt alarak düşünüyorum, ama bir çift sorum var.1. Ne kadar hafta veya ay veya müzik mağazaları ne sıklıkla başına bir flüt kira bedeli nedir? Yeterli param tane satın almak zorunda değilsiniz.2. bu mümkün ve çok iyi olsun kendinizi öğretmek mi? Şu anda benim kemer altında klarnet deneyim biraz var. araç kendisi için para sorunu gibi ben flüt dersleri için yeterli para yok.Teşekkürler!

8 Responses to “Ne kadar zor öğrenmek flüt ve ne kadar kira bedeli nedir nedir?”

 1. Vinny :] Says:

  yeni başlayanlar için 14 hakkında-A flüt maliyetleri dolar bir ay ve yaklaşık 30 dolar gerçekten çok iyi biri için flüt. Onun şaşırtıcı pahalı gibi küçük bir şey. x]-Evet, onun oldukça kolay kendinizi öğretmektir. Sadece tüm notlar için parmak bakmak ve harika bir sesi var ve set! : D

 2. :] Says:

  Ben ne kadar bir flüt kira masrafları emin değilim, ama öğrenmek zor değil. Benim için en zor kısmı ses benim flüt gelmek yapabilme oldu. Bir kere ben, çok notlarını öğrenmek için kolay oldu yapabilirdi. Ben size kendi öğretebilir, sadece parmak çizelgeleri ile bir kitap almak düşünmek ve kolay olmalıdır.

 3. Nintendo_Freak Says:

  Benim tecrübeme göre, siz de iyi bir flüt satın alabilir. Ben kiralamak ama iyi para boşa kullandı. iyi durumda olup olmadığını flüt öğrenme, bıraksanız bile, tekrar para alırsınız çünkü daha iyi flüt satın alıyor.Oh, iyi bir flüt maliyeti 500 $ + Ben trevor james ve yamaha flüt iyi olduğunu düşünüyorumBenim yukarıda adam kaydediciye flüt şey yönlendiriyordur. Bu sürece Aradığınızı olmasıdır.Bazı klarnet deneyime sahip olduğundan, çok flüt öğrenmek zor olmamalıdır.Ve evet, iyi kendiniz öğrenme alabilirsiniz ama büyük, daha tecrübeli öğretmenler kendiniz yapmak sizin cant hataları görmek yapma görebilirsinizBu benim deneyimim sadece bir tavsiyedir. Bu sizin için çalışmayabilir.

 4. skydakotasky Says:

  1. Bu kira yere bağlıdır. Bazı ilk aylarda ücretsizdir fırsatlar var, bazı sözleşmeler olabilir. . bunu söylemek zor. telefon defterinize bazı müzik mağazalarından Look up ve çağrı ve isteyin. Veya seri ilanlar olarak kullanılmış bir flüt satın düşünün.2. Ben 3 yıldır ne kadar zor denedim klarnet oynanır, nasıl kız kardeşimin flüt çalmak için bir türlü çözemedim. Ben ağız konumlandırma doğru alamadım. Kesinlikle almanızı öneririz birkaç ders en azından. Onlar seni yanı sıra parmak konumlandırma size en kolay şekilde ve notlar çalıyorlar parmaklarınızı ıkınma değil emin olmak için uygun ağız konumlandırma öğretecektir. Öğretmen adaylarının genel uzmanları daha ve nitekim iyi ucuzdur. Hala okulda ve konum Eğer okul bir grup vardır, bu genellikle iyi bir şekilde ücretsiz olarak öğrenmektir.

 5. Papagena Says:

  1) Eğer flüt sopa ile planlıyorsanız, o zaman sana Craigslist bir flüt için denemenizi öneririz. Bir ucuz alabilir ve de sonra kiralama ucuz olacak.2) Şahsen ben ders almaya çalışacaktı. Sen haftalık onları yok. Belki ayda bir onları varsa bir saat ve uygulama sık sık ve çok ilgili.o flüt öğrenmek için ne kadar zor hakkındaki diğer sorunuza gelince, bölümde, sağ embrochure olmaktadır. Parmak sadece motor hafıza. Ama ne zordur ortalama standartların ötesinde, gerçekten büyük ve elit ile oynayabilir hale excelling olduğunu. O zor.Bu yardımcı olur. Ve ben çok sen flüt öğrenmek öneririz.

 6. pureevilmadeinjapan Says:

  Gerçekten, bir piyon mağazaya gitmeye biri istiyorum! i $ 50-200 onları her zaman görmek, çok uzun vadede kiralama daha ucuz olacak ve her zaman piyon veya geri satıyorlar.ablam oynadı, sje zaman o, sadece dudaklarını sağ aşağı üfleme emin olun parantezi var durdu. bazı büyük kitaplar için o Portman müzik altındadır, hatta DVD üzerinde az 20 $ http://www at için flüt dersleri satın alabilirsiniz. iefit. com / müzik / flüt. htm.umut etmek bu yardım etmek. İyi şanslar!

 7. RJS1121 Says:

  Merhaba MD.Eh, sorularınızı anwer için:1. Bir flüt kiralama, hangi mağaza size gidin göre fiyatlar çeşitli göreceksiniz. Müzik mağazalarında kira ve yeni flüt ve tabii ki kullanılan kira ucuz olacak kullandı. Ben 15 $ gibi düşük kira gördük. 00 aylık olarak 35 $ kadar için. 00 ayda bir kullanılan flüt için. . . ve bundan daha yeni bir kiralama için daha fazla.(Birinin değindiği gibi…. Eğer 129 $ için bir piyon dükkanında iyi durumda Kullanılmış flüt almak mümkün olabilir. 00 – belki de daha fazla – belki daha az, ama ton kiralama daha iyi olacaktır. Yani artı Eğer flüt çalmaya karar verirseniz sizin için değil…. etrafında dönebilir ve ücretli ne için satmak.2. Mümkün olduğunca iyi disiplinli uzun kendinizi öğretmektir. Mümkün elde etmektir sürece yaklaşık 30 dini uygulama için günün dakika kesip iyi. Adil olma, dürüst. . . . Eğer flüt zaman bu küçük miktardaki adamak olamaz, sen ve bekleyemezsiniz hiç bir iyi almazsınız. Eğer (ama önce beri klarnet oynamıştır flüt oynadığı yana – Seni) Ben çok iyi bir kitap sizin kendinizi öğretebilir önerecektir müzik okuyabilirsiniz şüpheleniyoruz. Bu Rubank İlköğretim Yöntem – Kitap 1′dir. 7 $ civarında kitap giderleri. 00. Orada önünde çok güzel bir parmak çizelgesidir. Dersler yavaş yeterince yakında yeterince üstünde yakalamak mümkün olacaktır taşıyın.Sana yeni bir şey denemek isteyenler için kredi vermek. . . Sadece ciddi ve tüm dikkatini vermeye istekli olduğundan emin olun.Okuduğunuz için teşekkür ederim – ve İyi Şanslar! :) Kaynak (lar):Öğretim Flüt Çalışmaları

 8. Taylor C Says:

  Ive hakkında 4ish yıldır oynuyorum evet Onu kendiniz oynamayı öğrenebilirsiniz, bunu eğer sen cant göze dersler ve bir öğretmen için yardımcı olur rağmen err ne (sizin okul hala) biraz yardım için müzik öğretmeni sormak sağlayan edebilirsiniz .bu size ayda muhtemelen gibi $ 20-30 bunu elde gidin yere bağlı olacaktır kiralama ücreti ne kadar lapa gelince. Benim marş flüt bir armstrong 104 oldu, ben şahsen bu marka, diğer bazı iyi olanlar tercih severdi şunlardır: Gemeinhardt, Yamaha, Pearl, Emerson. Bence insanlar çok mabey en iyi uzak bu marka mümkünse uzak durmak olacaktır Jüpiter hakkında çok şey somplain duyuyorum. Eğer gerçekten flüt konusunda ciddi alıyorsanız ve kendi satın almak istiyorum (as sen) Kira-to-kendi içine yerel müzik mağazasında kontrol etmek isteyebilirsiniz birini satın alamazsınız metioned. Bana (musicstop) o kadar iyi olabilir, böylece bir kendi siz ayda aynı fiyata düzenli ödemeleri, kira sağlayacak yakınındaki bir biliyorum. Ben “kitap” mükemmellik standardı kullanarak kendi gerçekten yardımsever oynamayı öğrendim.İyi şanslar!

Leave a Reply