Ne klarnet marka veya özellikleri tür iyi bir çocukken üye olmak istiyorsunuz?

Gelecek yıl grup yürüyüş olmak için gidiyorum ve ben önümüzdeki dört yıl için götürün planlıyorum. Ancak, benim yaşlı klarnet eski ve ben yeni bir tane almak düşündük. kimse herhangi bir marka ya da ben almalısınız belirli özellikleri biliyor mu? Ben de sadece önümüzdeki dört yıl için oynayacak beri iyi bir fiyat aralığında yer alan bir klarnet almak istiyorum.

2 Responses to “Ne klarnet marka veya özellikleri tür iyi bir çocukken üye olmak istiyorsunuz?”

  1. clarinetsaxman Says:

    senin klarnet ki hala çalış eğer söyleyebilirim, o zaman ben sadece kullanmak ki bir grup yürüyüş için yürüyüş yapan bir grubu enstrümanlar kaba çünkü. eğer sen yapmak Ayrıca, yeni bir klarnet (i şiddetle kaçınmak olacaktır yürümeye karar) o ahşap olmadığından emin olun, çünkü yüksek veya alçak sıcaklıklara veya aşırı sıcaklık değişimleri ile ahşap çatlaklar. Sadece sırasında grup yürüyen bir plastik klarnet kullanıyoruz. Umut etmek bu yardım!

  2. Mariah C Says:

    o başka bir 2 olması için ve i odun ve 14 yaşında bu yüzden benim kız klarnet var gidiyorum ben 4 yıldır zaten grup yürüyüş oldum ve ben. . . i yeni bazı basit şeyler aramak için isterseniz sadece ama var bir kullanım söylüyorlar. . . biri onu baş aşağı (bunlar bazı görsel efektler yapmak olabilir ve size klarnet ayrı gösterinin ortasında düşen) 2 istemiyorum döner zaman birlikte kalır emin olun. o sağlam bir başparmak dinlenme (siz oynatmak bu kadar bunu istemiyorum) de bunun için bir yastık satın emin olduğundan emin olun. 3. Eğer zaman (bir yedekleme varsa o da olur) o ahşap veya plastik ise fark etmez fırlamak gidiyor bilemezsin çünkü sıkı bir bağ istemek olacak. . . . Şahsen ben odun daha iyi i gibi daha iyi ama eğer yastıkları ıslak ama olamıyorum gerçekten ıslanması durumunda ahşap şişer olacak plastik olsun eğer ıslak elde edemezsiniz odun olsun sesler düşünüyorum. . . oh ve kış odun küçülür ama hala iyi. . . umarım yardımcı biraz

Leave a Reply