Ne klarnet tür bir üniversitede senfonik bant ve rüzgar topluluk kullanmak gerekiyor?

Ben bir üniversite öğrencisiyim ve önemli istiyorum klarnet içinde. Sadece ne klarnet bunun için en iyi ve aynı zamanda da senfonik bant ve rüzgar topluluğu içinde üniversite için oyun olacağını merak ediyordum. Bir klarnet önce hiç satın almamıştır. Şimdi kendi klarnet sürpriz bir ben orta okulda olduğu gibi ailemin bir hediye, öyle oldu. . . Biraz yardıma ihtiyacım var. biri konu hakkında bilgili misiniz bana yardım? =)?

5 Responses to “Ne klarnet tür bir üniversitede senfonik bant ve rüzgar topluluk kullanmak gerekiyor?”

 1. zd1man Says:

  i gerçekten klarnet bilmem öyle ama ben ve daha fazla para i daha iyi olduklarını ödenen 3 var ben trompet, onlar da iyi geldi

 2. nancymomkids Says:

  Eğer çok uzun süre bu aleti kullanmayı planlıyorsanız, en iyi satın sundu.Sadece bir marka ismi klarnet, Selmer fakat biliyorum orada da vardır.Kaliteye Ücret ve bu size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 3. Meridith Says:

  senin hayatını, en iyi şekilde gitmek kalan son bir klarnet almak isteyen varsa bir Büfe R-13 ile.içine kolej size son bir klarnet istiyorsan, bak bir Yamaha YCL 52 veya YCL 72.Seçtiğiniz Hangi, bir şekilde aynı anda birden fazla oynamama bulmalıyız. müzik mağazalarından bir sürü size vereceğim mahkemeye bir zaman iki ya da üç. ve müzik hakkında biraz bilen her birinin arasında ses farkı anlarım kimse onları oynayın. Aynı ağızlık ve saz kurulum sizin için kullanılan veya yeni boynuz ve eski arasında bir fark söylemek mümkün olmayacaktır bunları oynayın. Bir kez yeni bir boynuz almak, yeni mouthpieces içine bakabilirsiniz.sen, güzel yeni boynuz aldıktan sonra sen onu kırmak emin olun daha az çatlak olasılığı artacaktır hakkınız. 15 dakika için yeni araç Play dışarı temiz ve bırakın yarım saat en azından. Sonra tekrar. Bunun 3-4 gün sonra 5 dakika bir gün çalma süresi artar. istediğiniz gibi olduktan sonra en fazla 40 dakikalık bir zamanda, istediğiniz kadar çok oynayabilir. Dikkat Oynarken. notlar doğru olmuyor yoksa ve zor bir ses doğru yapmak, boynuz dışarı temiz ve uzak bir buçuk saat koydu. Ayrıca, sık sık korna üzerindeki metal halkalar kontrol edin. Onlar gevşek iseniz, sizin durumunuzda ahşap nemlendirmek yardımcı olmak ve çatlama onu tutmak portakal kabuğu 4-6 iyi büyüklüğünde parçalar koyun. dışarı draft aracı tutun. çatlama ana sebebi soğuk sıcak bir ani değişiklik. Kaçının ki. klima dan bile taslaklar kötü olabilir.oynama ve iyi şanslar tutun!

 4. concordmusicman Says:

  bir kişi için en iyi klarnet kişiye bağlıdır. Büfe ve Yamaha aletleri kesinlikle kaliteli araçları ve iyi hizmet verecek. Ancak, diğer birçok marka SİZİN daha uygun olabilir mevcuttur. yanı büfe ve Yamaha gibi bir LeBlanc, bir Rossi veya Eaton Uluslararası deneyin. Belki bu YOU daha iyi uyacaktır. , Senin Tahta nefesli ve Brasswind South Bend, Indiana gitmek tavsiye ne de ülkeye bir parçası bağlı. Bu uygulama odası (gerçekten güzel bir uygulama salonumuz!) Sizin geçebiliriz her instruement deneyin. Bazen, hatta enstrümanın aynı tür birkaç denemek için iyidir. Bu kesinlikle iyi bir fikir ne dinlemek için bilen kimse ile getirmek için, ama sonuçta aşağı hangi enstrüman en iyi yanıtlar ve sizin için en iyi sesler gelmektedir.İyi şanslar ve eğlenin!!

 5. Eric Ho Says:

  Ben klarnet çalmak kendimi! Sen Büfe markalar almalısınız. Eğer cihaz bir küçük yavrucak, konum Eğer bir ara öğrenci gelişmiş bir öğrenci olmak almak ve E11 gidiyoruz Eğer / vs B12 seçmemde. Ses kalitesi eşsizdir. Bir yanlısı olup olmadığını ve daha iyi bir klarnet ihtiyaç Ve son olarak, bir R13 olsun. Benim orkestra şefi iddia R13 modeli “Stradivarius klarnet ile.” Yine de, Yamaha hala çok iyi hizmet edecektir. sizin bant Eh, iyi şanslar!

Leave a Reply