Should I geri flüt çalmaya girmektedirler?

Ben 5 sınıf tüm yol lise yoluyla flüt oynadı ve ben onu seviyordum. Ben BÜYÜK o değildi ama bizim üst bandında 6 sandalye vardı. Geçenlerde bir flüt satın alma ve tekrar oynamaya ama hiçbir kişi oynamak için katılmak zorunda düşünüyorum. Ben flüt çalarken ne yapabilirim?orada yetişkinler için yarışmalar var mı?

3 Responses to “Should I geri flüt çalmaya girmektedirler?”

  1. nuvasoo82 Says:

    Her zaman Craigslist bir kullanılan flüt, ebay hatta piyon dükkan satın alabilirsiniz harika. Ben 80 $ benim viyola aldım! Biraz müzik mağazaları bir çok ki oldukça ucuz, ama bir kez daha Craigslist gerçekten ucuz özel ders listelerini sahiptir dersi ve orada zaman zaman yarışmalar online eğer arama google emin değilim.

  2. musician921 Says:

    evet! müzik harika bir yoldur kendinizi relax yardımcı olmak için, eğlenmek, ve kapalı stresli durumların fikrinizi almak. Orada yetişkinler için yarışmalar ise emin değilim, ama genellikle orada bazıları seçmelere gerektiren, ama çok adil yürümek ve adil oyun aşk insanlar için bol topluluk grup arasındadır. sadece, bölgedeki malzeme için bir arama yapın ve çevresinde, özellikle de herhangi bir müzisyen Bildiğiniz’s isteyin. genellikle toplum bantlarında veya Çünkü atleast bazı alanında bilmek belki temas eski grup müdürleri ile almak için deneyin. artı bazı gruplar, tiyatrolar ve bu da onlarla oynamak için ödeme olabilir olduğu gibi eğer iyi bir müzisyen. iyi şanslar!

  3. Cal Says:

    iyi, yukarıdaki yanıtlayanın kesinlikle BA, hak ama aynı zamanda “i geri dönmeliyiz sormak bahsetmeliyiz….”: Eğer gerçekten istiyorsanız sadece geri içine ve eğer zaman ve irade sahibi olmaları gerekir Bunu yapmak için.hala seni en iyi şans diliyorum

Leave a Reply