17 yaşında anda, neden müzik tadı klasik rock mı? Ama tutamıyorum müzik iştah classic rock için nedir?

Benim classic rock toplama masif ve ben daha yeni bir iş ya da benim gibi mevcut iş bulamıyor.Tek başıma I müzik geç 60 dan çengel modern bir genç kız am Am için geç 70′s nedir?ilişki Can birisi sizin?

20 Responses to “17 yaşında anda, neden müzik tadı klasik rock mı? Ama tutamıyorum müzik iştah classic rock için nedir?”

 1. ωαs iт α lїl ᴅязαм? Says:

  Yalnız, jeeze değildir. Chill out, sırf kendi müzik zevkini diğer insanlardan farklı hilkat garibesi ya da serseri senin bir tür demek değildir.

 2. Says:

  kulübüne hoş geldiniz.

 3. Starla Dear Says:

  çocukların aynı müzik gibi yaşa bir sürü. Gerçekten çok çok yaygın.

 4. Jaded.... Says:

  Im 13.Herkes rap ve bu bok günümüzde çengel’s.Ben 70′s dan klasik rock sevgi ve 80 Zeppelin, Black Sabbath, Aerosmith, Beatles Led gibi. . . vbAblam 16 olduğunu ve onu tamamen içine’s.Ben müziğin en iyi tat (sahip yanlış bir şey görmüyorum:Her yaşta

 5. Kristy (Riot Grrrl) Says:

  Evet ben 14 ve klasik rock seviyorum. Bu olağandışı değildir.

 6. isawmarty Says:

  Ben daha ziyade müzik 1970′lerde tüm yolu geri 1920′lere kadar neredeyse hiçbir şey bugün dinlemek istiyorum.Tüm zevk olduğunu söyleyebiliriz.

 7. Kel Says:

  Ben aynı tekne içinde değilim. Ben sizin için kibir benim müzikal zevkleri o benim eş kim şey 2000 öncesi dinlemek değil, üstün, ama sanırım that’s yapar düşünmek istiyorum.

 8. Big E Says:

  Hey çocuk, bu size çok sen bugün yani söndürme Disney McMusic bok müzik dinlemek istiyorsunuz günümüz plak şirketleri için bir fahişe değildir anlamına gelir; Jonas Bros ve Panic at the Disco.Sen akıllı, iyi çalışmalarınızı devam ettirin vardır. Açıktır ki derinliği ile iyi müzik biliyorum.

 9. michie.love&&listen. Says:

  Evet sen yalnız değilsin. . . çok orijinal, özellikle i klasik rock gibi değil canlı. Bu tür komik insanların nasıl “ben” ve klasik rock sever orada 2000 kişi bu söz gibi tek çocuk gibiyim söylemek. lol

 10. LęwdCrüedTatǿǿed Says:

  dude chillim 13 ve i dayanamadığım şey post1990sbenim okul şükür classic rock sever

 11. thefattestcow Says:

  senin acı düştü. kimse buraya techno seviyor. onun rap bu. lil wayne ki.-Sigh-onun müzik diyeceğim, kendi tadı var. .

 12. Mr. Brownstone (DIME Bro) Says:

  Ben bir genç de, kulüpler ve bütün klasik rock ve klasik metal dinleyin. Pekiyi şimdi Iron Maiden için “Paschendale” ile dinliyorum. Ben sadece Black Sabbath ve Paranoid diğer gün Black Sabbath albümleri satın aldı. Ben gibi tüm şarkıları biliyorum olsa bile sahip CD. Ben şarkı indirme nefret ediyorum. Sevdiğim en modern malzeme Pantera olduğunu

 13. SeafoamGreenSG Says:

  Orada senin yaşında klasik rock sevme hakkında hiçbir şey anormal. Beni, ben, bir modern rock kind-of-adam daha ama hey, herkesin farklı. Klasik rock sadece arama, nasıl i gerçekten classic rock içine alamıyorum gibi olduğunda, modern rock içine alamıyorum. Bu sadece kişisel tercih’s.

 14. Alex Says:

  Bu sadece iyi bir tat var demektir. Eğer klasik rock isterseniz, Airborne meli kontrol dışarı, onlar modern bir bant, ancak klasik bir rock sound var.

 15. Layne Staley Says:

  classic rock daha iyi o zaman şimdi söndürüldü bok olduğu için. Will Nickelback veya Fall Out Boy hiç efsane olarak hatırlanacak? hayır. Çoğumuz burada kulüp hoşgeldiniz büyük müzik gibi.

 16. ctownballas6 Says:

  Tüm bugün çıkınca modern rock müziğin çünkü aynı sesler. . . lyrics korkunç olan, enstrümantal korkunç, hiçbir gitar, neden orada hiçbir şey beni harika söylüyorlar yapar heyecan verici. . . sınıf rock sadece çok çok daha iyi olduğunu ve her zaman olacak

 17. Penny Lane The Coca-Cola Girl♫ Says:

  yalnız sevgili değildir. . . . Eğer müzik kendi olabilen bir yeri vardır.

 18. realtunes01 Says:

  Yalnız değilsinizSadece Budgie keşfettiler.orada 60′lar ve 70′ler yere kadar Zeppelin kadar büyük alamadım pek çok grup vardı, çünkü heyecan duyuyorum ve ben ilk defa onların müzik duyabiliyorum.Blue Cheer ve Count Five gibi.zevk – onun büyük bir yolculuk olacak. .

 19. Ladd Says:

  Birçok genç Kanlar onu tutun sh içine var! Tty müzik günümüzde evet im sana Emo sh konuşuyor! Ts ağlıyor durdurmak ve kendinizi atlatmak

 20. Lost In Coma& Covered In Cake♥=] Says:

  Henüz pek çok kişi vardır. Me. haha. Bazı müzik bugün oldukça kötü. :

Leave a Reply