Alacağınız musunuz bazı şirketler klasik TV programlarına tema müziği yerine kızgın mısın?

Bu hep böyle gösteriyor olur “Andy Griffith Show” ve “Beverly Hillbillies” ve göstermek klasik tema şarkı adil ne de aynı bulunmamaktadır. Aynı hissediyor musunuz?

2 Responses to “Alacağınız musunuz bazı şirketler klasik TV programlarına tema müziği yerine kızgın mısın?”

  1. Sean B Says:

    O “bazı şirketlerin” kamu malı (read: telif hakkı süresi dolmuş ve kimse) ama bunları dağıtabilir tema müziği hala telif hakkı altındadır ve (cheesy jenerik synthesizer müzik yerine, içine düştüğü olay dağıtmak olmalarından dolayıdır) ödemekten kaçınmak için’s telif.Resmi Beverly Hillbillies sürümleri tema serisi yaratıcısı Paul Henning, tema şarkı haklara sahip olduğunu ve (bu yana giderilebilir olmuştur emlak ile hukuki çekişmeler nedeniyle bölümleri en üstüne adlandırılacak yeni kayıt soundalike versiyonu vardı ).Ve evet, bu değiştirme gerçekten bir ağrı olabilir. . . Eğer $ 1 DVD koleksiyonlarını izlemek ya da klasik TV şovları toplamak güveniyor özellikle eğer.

  2. Movie Says:

    Bulduğum bu web sitesini kontrol edin. Ücretsiz bir MP3 ve diğer ses formatlarına arama motorunun.Size ve herhangi bir şarkıyı orada dinlemek için download sağlar.gidin inceleyin:http://top3mp3reviews. com/mp3downloads. htm

Leave a Reply