Apple Ipod Classic: M

müzik çalarların kavramı gerçekten iPods gelmesi ile bir facelift vardı. Taşınabilir medya oynatıcıları tasarlanmış ve Apple tarafından satılan iPod Ekim 2001′de piyasaya sunuldu atadı. Apple Inc iPods ve giriş için bu döşeli yol hub stratejisinin sonucudur. Şirketin çeşitli elektronik cihazların çeşitli üretim ile ilgili iken mevcut dijital müzik çalar “gibi hissetti büyük ve aksak ya da küçük ve yararsız” Apple iPod üretimini doğru yönlendirildiğinde. Bu Apple geliştirilmiş almak için iPods almak için bir yıldan fazla sürdü. Apple iPod çekici başlık “cebinizde 1000 şarkıları,” bu geniş dünyada müzik severler tarafından kabul edildi başladı.
Bu Vinnie Chieco, serbest metin yazarı, ürün için iPod vaftiz edildi. O Apple tarafından nasıl gerçekten elektronik pazarında fırtına oluşturabilir halka yeni oyuncu tanıtmak anlamaya çağırıldı. iPod kiosk ilk halk gösteri New Jersey Mart 1998, ve ticari kullanım gerçekleşti Ocak 2000′de başladı. Marka Kasım 2003′te USPTO tarafından ve tescil edilmiştir Grassy Apple Computer, Inc 2005 yılında atanmış. Apple iPod onlar AAC/M4A MP3 taşıyabiliyor, AC, AIFF, WAV, Audible sesli kitap ve Apple kayıpsız ses dosyası formatlarını kullanıcı için mükemmel ve mükemmel müzik eğlence sağlanması korunur şekilde inşa edilmiştir.
Apple depolama veri dosyalarının kapasitesine sahip bir yığın depolama aygıtı olarak işlev başardı iPod. MP3 çalarlar ve iPod’lar arasındaki temel ve önemli fark, sadece tipik bir dosya yönetim uygulaması ile sürücüye doğru erişmek için iPod izin vermiyor ses veya video dosyalarını kopyalamak bu. Kullanıcı dosyaları oynanabilir ve görüntülenebilir yapmak için özel olarak iPod için medya dosyalarını aktarmak için tasarlanmış özel yazılımı kullanmanız gerekir.

Leave a Reply