Ben CLASSIC MUSIC LISTEN TO LOVE?

beatels gibi, Tom Jones, vb, ve i gibi rap, Lil Wayne ve rock,Arkadaşlarımla türünün gay ne zaman i gibi müzik dinlemek düşünüyorum ki (klasik)Bu rahatlatır beni ve i Reall müziği düşünmek gibi im 19, sadece müzik,müziğin içine ve im ya da instrumenst onun adil i bu tip o müzik gibi gör.ne u guys düşünmek o eşcinsel için erkek benim yaşta veya arkadaşlarımla r dumbasssies dinlemek içinve müzik bu tür benim tadı daha iyi evrything içinde yemek değil, yapmakfck ve bu shyt gibi bayanlar im romantik, ama arkadaşlarım çok wt u guys orada yanlış bir şey eski müzik dinlemek için düşünüyorum

2 Responses to “Ben CLASSIC MUSIC LISTEN TO LOVE?”

  1. Lisa M Says:

    gidecekseniz yanlış nuthing, en çok eşcinsel olduğunu düşünüyorum çünkü thats değil hangi müziği olan “cool” ya da “out” bu gün ama i dont kaygı i thik iyi biri orijinal için bir kez ve müzik rahatlatıcı kendi tadı olduğunu gösteriyor. gibi ne u ve umursamıyorusun wat ppl dinlemek düşünün!edit: LOL John Wayne at!

  2. obd kid Says:

    Bunda yanlış bir şey, en çok rap dan vuruş ve bu diğer grup klasik müzik gelir. Sen müzikal that’s all-ne kolay kulakta değil dinlemek IE ne popüler olgun.

Leave a Reply