benim ipod klasik müzik video klasörü içine nasıl i yer benim müzik videoları?

Ne zaman i kullanma itunes ve orada kütüphane yok müzik video klasörü, videolarım ipod film içinde yerleştirilir. -ebilmek i uygun klasöre taşımak nasıl?

5 Responses to “benim ipod klasik müzik video klasörü içine nasıl i yer benim müzik videoları?”

 1. Kkll Says:

  filmlerin en / videolar formatları doğrudan iPod ile oynamak olmadığınız için size yardımcı olmak için, bir dönüştürücü gerekir. Ben de bana yardım Cucusoft Ultimate Video Converter indirildihttp://www. dvdipodsoft. com / son-video-dönüştürücü. htmlHızlı ve çok harika kolay. Ben iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum. Bunu sen de yardımcı indirebilirsiniz.

 2. Junior H Says:

  ipod itunes bağlı olduğunda, sizin eklemek ve ne zaman ki müzik video onun seçili satır mavi çevirmek gerektiğini istediğiniz bir video klip seçin. Tıklayın ve mavi satırda fare tuşunu basılı tutun ve alan sizin ipod bir rakam görmek ve ipod parlıyor ve resmi zaman fare gidelim mavi emin olun “aygıtları” adlı şarkı sürükleyin.

 3. MRTALKSALOT Says:

  Peki senin ne olduğunu düşündüklerini söylüyor eğer. Sizin iPod zaten izleyebilirsiniz, ama film o zaman bütün yapabileceğiniz’s gösterir. Yapamazsınız gerçekten yeniden bir unformatable bağlantısını tıklayın. Ve en kısa sürede indirebilirsiniz olarak ve bunu yaratmadı, onun ve mp4 ya da bir film programı. Ama hiç olmazsa onun orada, BEDAVA! :]

 4. ausanswerer. Says:

  kolay.itunes, video sağ tıklayın ve “bilgi almak için gidip”sonra gidin “video ve video tür ‘seçeneğini seçin müzik video.o zaman ur ipod müzik klipleri görünecektir.

 5. Beibei J Says:

  Bir dvd video dönüştürücü gerekir.totosoft olarak alın. netU bir programın ilk dosyaları dönüştürmek için bulmalıyız. iPod sadece mp4 biçimini destekler.Cucusoft Ultimate Converter Suite medya iPod, iPod touch da dahil olmak üzere hemen hemen tüm taşınabilir aygıtta oynamak için dosya, video nano, iPhone iPod dönüştürür, Zune, PSP, video yetenekli MP3 oynatıcılar, video yetenekli cep telefonları ve Pocket PC vb Bu arada, o da çıktı Video formatı (H264, MP4, WMV, AVI, MOV, RM, 3GP, FLV, SWF, mpeg-1, mpeg-2, VCD, SVCD, DVD, vb dahil) hemen hemen tüm ses / video format desteği olabilir ve Ses formatı (AAC, MP2, MP3 AC3, MP4, RA, WMA, vb.)Orada da benzer bir soru burada, sen cevap kontrol edebilirsiniz o yardımcı olur.iTunes-ebilmek i takdirde i kiralık bir film benim iPod koydu?http://answers. yahoo. com / soru /? qid = 20080427210350AAxOq3G

Leave a Reply