Bir Relaxing Meditasyon i

Meditasyon müziği ölçülebilir sonuçlar üretir. Aşağı saniyede bize, dinlenmek için gitmeli, meditasyon ve / veya uykuya izin verebilirsiniz yaklaşık bir beat, bizim kalp atışları yavaşlar.
Orada meditasyon farklı ancak ve müziğin farklı türleri vardır her biri için uygundur. A rahatlatıcı meditasyon sizi yavaşlatacak ve bırakın stres, en iyi müzik kolay dinlemek ve barış ve uyum somutlaştırmak elemanlara sahiptir bu yüzden yardım etmek için tasarlanmıştır. Enstrümanlar ve müzik türü o ki, bu nitelikleri ile ilişkilendirmek vardır. Bu kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Örneğin, ortak lilting şarkı ile müzik flüt olabilir ve o zaman sen canlandırmak olabilir, bir başkası huzurlu orman sahnelerinde veya şelale ile flüt müziği eşit olabilir sırasında.
faydalı yönleri vardır çünkü duygusal ve ruhsal uplifting olduğunu Pozitif müzik meditasyon için en iyi tür, birçok hatta iyileşme inanıyorum. Ayrıca, o rahatlatıcı olabilir, hatta fiziksel ve yatıştırıcı zihinsel uyarıcı. Pozitif music lyrics hakkında değil, yaklaşık müziğin kendisi.
50′li ve müziği neredeyse tüm olumlu, o kadar ki gerek yok onu aramak için idi ki, hiçbir “olumsuz” müzik konuşmak gibi. Bugünün müzik çok farklıdır; heavy metal, grunge, punk rock ve diğer türler tüm olumsuz müziği, ifade ve öfke, korku, çirkinlik, nefret ve acı görüntüleri çağrıştıran müzik geniş bir vücut için katkıda bulunur. Hatta klasik müzik anlaşmazlık bir çok yazılı negatif olarak kabul edilebilir. 20. yüzyılın başlarında, Arthur Schonburg eserlerinden reddedildi ve bazı durumlarda neredeyse konser goers arasında isyanlar neden oldu. O zamandan beri uyumsuz müzik kabul edilmiş ve modern müzik bestecileri ve müzik okulları tarafından kurulmuştur.
Negatif müzik modern tv ve film bir parçası, müzik puanlar uyandırmak terör, gerilim ve korku, ve böylece modern kültür şekil yardımcı temelini oluşturan haline gelmiştir.
Pozitif müzik, diğer taraftan, mevcut tüm zaman içinde olmuştur ve modern medya sayesinde insanlar bile var önce örnekleri olan Gregoryen chants ve bilmezdim pozitif müzik formları farkında oluyorlar eski ve Arapça müzik Yahudi. Pozitif müzik, içerik ve refah duyguları olan insanlar süzülür yetenek dönüştürmek ve yükselme vardır.
Bu üzücü müzik olumsuz olduğunu söylemek mümkün değildir. Ben özellikle Sarah McLachlan ve müzik ben bir şarkıcı / söz yazarı derin ulaşabilir ve sonra uçmak, ve üzüntü içinde anlaşılması henüz konfor ve umutla yükselmiş hissi ile bırakıyoruz söylemek düşünüyorum. Orada rock müzik olduğunu Moody Blues ya da meleklerin görüntüleri uyandırmak olabilir U2 müzik gibi.
Bu bütünüyle müziğin herhangi bir tür hakkında bir açıklama değil, sadece dikkatlice dinlemek durumunda, isteyip müziği size olumlu ya da olumsuz şekilde zihin, beden, duygu ve ruh tepki tarafından dinlediklerini tanıyacaktır. Bir rahatlatıcı meditasyon uygulayan, sen, ve doğru müziği seçmek için olumlu müzik harika bir başlangıç noktasıdır öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply