Brothers Hood G

Kim proaktif kardeş rekabetinin duydun mu? Eh, sana konuştum kadar ya da var inanmazsınız klasik piyanistler Nerva ve Robenson Altino duydum.
Bu iki klasik piyanistler kardeştir ifade, Haiti bağımsız ulus doğan tüm negatifleri görmeyen ama Güney Jamaika, New York, zevk ve birbirlerinin performans tarzı tamamlayıcı büyüdü.
“Bizim geç annem hep biz sadece birbirimizi vardı ve sonra birbirlerine destek ve bunu tavsiye asla unutmadım bakmak için emin olmak için bize söyledi,” Nerva, kim daha az agresif stili ile 19. yüzyıl bestecileri içine eski söylüyor , Robenson daha agresif olurken ve 20. yüzyıl müzik devlerinin tercih ediyor.
“Bize ne olağandışı, kenara gerçeği bir ailede olan iki klasik piyanistler nadirdir gelen yapar ki ‘içinde,’ bizim maruz hip hop, R & B gibi müzik türlerinin geniş bir yelpazede,” dahil kaput yetiştirildik olduğunu ekliyor Nerva. “Babamız biz de klasik müzik ve Beethoven, Bach gibi Afrika kökenli Amerikalı müzisyenler, benim en sevdiğim Ray Charles da dahil olmak üzere dahil müzikal dahilerin performansları ile tanışmak olduğunu emin oldum.”
Her ikisi de klasik piyanist ve besteci Franz Liszt ve Amerikan klasik piyanist Julius Katchen bilinen daha az ilgilidir. “Katchen klasikleri kendi tarzını getirmiş ve kendi performansları yaptı,” Robenson notlar. “O çağdaş bir sanatçı olduğunu ve bu müzikal alana yeni dinleyiciler getirdi ve biz ne istiyoruz.”
Her iki kardeş nesil içine klasik müzik takdir ulaşmak genişletilmesi üzerinde durulmuştur. “Biz bir şekilde classics ‘jazz up’ istemek onların kalbini izleyen gençlere ilham vermek için,” Robenson ekler. “Biz gerçekten iyi bir şey olmayı bilmek uygulama ve disiplin olanların müzik aşk için alır, onu hayatınızın bir parçası iyi yapmak olur ve başkalarına bu deneyimi getirmek.”
Kardeşler Klasik ustaların sözlü değil gibi eleştiriler, aldık ama kilise ilahileri ve popüler şarkıları kendi virtüözik ve yaratıcı özgün renditions için.
“Seventh Day Adventists, biz büyük nimet müzik bakanları olarak bizim hediye paylaşan ve bize inanıyoruz biz gerçekleştirdik ve öğrenciler bir dizi müzik eğitimi sürdürmeye ve bağlılık gösterdi karar verdi öğrenmek için ders okula dönüyor çaba, “Nerva devletler.
Amerika Birleşik Devletleri New York, Chicago, Atlanta, Boston, Altino kardeşler yurtdışında sergilemek Haiti özel bir performans onların klasik piyanist yetenekleri ve tam müzikal repertuarı dahil tur kadar dişli dahil büyük şehirler gezdi sahip.
“Biz planları daha önce gitmek zorundaydı, ama biz hala orda ve gerçekleştirmek için çok gerekli teşvik getirmek mümkün olacak umutlu böylece arasından kayıp gitti” Robenson notlar. müzik gerçekten evrensel bir dil olduğu için “ve yeteneklerini göstermek için başkalarını motive edebilmek için bir şey ki global ölçekte iş öngörülen olması.” Altino Brothers hakkında daha fazla bilgi için, www kontrol dışarı onların website. thealtinobrothers. com.

Leave a Reply