Can Us Better

Var gibi birçok insan onlar çalışırken ve kesinlikle de onlardan biriyim müzik dinlemek için vardır. Onu bana daha el altında görev odaklanmaya yardımcı olur bulabilirsiniz. Tabii ki bu onların iş odaklanmak değil yardımcı olduğu için orada müzik dinlemek insanlar hayal edebiliyorum.
Iken orada müzik işyerinde dinlemek isteyenler için pek çok sebep, gerçekten üretkenliğinizi artırabilirsiniz o olabilir?
Biz müzik ruh halinizi değiştirebilirsiniz biliyorum. Filmler yıl boyunca sahne için doğru ruh hali yaratmak için müzikal puanlarını kullanıyoruz. Zaman zaman siz pek ama çok ruh olmanın kabul vardır de müzik haber iletti. Bu yüzden bir “verimli” bir ruh halinde bize doğru koymak müzik kullanabilirim?
Araştırma böyle bir iddia destekler görünmektedir. Örneğin, büyük bir perakende şirketinde 75 out of 256 işçi kişisel stereo ses ile dört hafta boyunca iş yerinde giymek basıldı deneme kulaklık kullananlar için verimlilik% 10 artış gösterdi. Diğer benzer araştırma araştırmacılar tarafından Illinois Üniversitesi’nde yürütülen bir 6 bulundu. % 3 artış hiçbir müzik kontrol grubuyla karşılaştırıldı.
Bu nedenle müzik verimlilik artışı yok kabul edersen, ne müzik türlerini biz dinlemek önemi var? Tüm müzik aynı etkiye sahip veya belirli türde bazı durumlarda daha iyi mi?
Amacınız sonra tavsiye edilir sabit, kolay yendi ve hafif ezgiler vardır müzikleri konsantrasyonu artırmak için ise. Bu iyi kimseleri size odak ve ezberlemeye yardım için okuma hızını yardımcı çalışma çalıştığınız için olduğu söyleniyor. Barok müzik mükemmel bir örnek olarak, Vivaldi özellikle inşaat rapor, Bach ve Handel.
Rock müzik benzer bir etkisi olabilir. Davranış ve Fizyoloji, Rusya Bilimler Akademisi dergisinde Neuroscience yer alan bir habere göre, bir kişinin yeteneği, harfler ve sayılar da dahil olmak üzere görsel tanımayı, daha hızlı ya rock ya da klasik müzik arka planda çalmaya olduğunu keşfetti.
daha verimli daha rahat olma yoluyla olmayı hedefliyoruz Eğer bu araştırma iyimser bir ritmi kadar 41% ile stres hormon düzeyleri azaltabilir müziğin göstermiştir öğrenmek ilginizi çekebilir.
Bazı müzik üretkenliği artırır “Mozart etkisi” adını almaktadır ne üzerinde yoğunlaşmış, dinleme olup olmadığı konusunda en kamuoyuna çalışmaları. Vadeli bir çalışma sonrasında üniversite öğrencileri daha iyi matematiksel problemleri klasik müzik dinlerken çözme yapıldı gösterdi adını aldı. Mozart insanlara sınırlı ya olmak görünmüyor dinleme etkisi. Mozart oynanır eğer Görünüşe göre ineklerin daha fazla süt üretecektir.

Leave a Reply