Cep M

Bazı mümkün o duyar müzik kişinin karakterini belirlemek için olduğunu söylüyorlar. Aynı cep zil sesleri ve mobil kanallar hakkında doğrudur. Sadece bir araya geldi zaten ilgili kişi bir şey biliyorum, belirli bir zil sesi duyunca. O klasik müzik iyilik mi? komik melodiler gibi o mu? Eski filmler? Cartoones? Bu sorular bir kez zil dışarı onun cep telefonu geliyor duymak cevaplanabilir.
Müzik o kişiye mağazalar cep da bize kişi hakkında bir şeyler söyleyebilir onun. kişilerin PC “favorites” gibi hareket eden müzik kanalları, bize onun tercihleri hakkında çok şey söyleyebilir ve bunu takiben karakter onun türü hakkında.
o tercih mu gürültülü, sinir-beat yıkım? Ya da belki rock-n’-roll? Ne dışında mobil gelen duyduğum ses nedir? Ne tür müzik türü o tercih ediyorsunuz?
mobil müzik siteleri sayesinde, artık daha kolay Müzik kanalları paylaşmak siteden kendi mobil gönderilmesi oldu. Müzik, ve her kişi ‘müzikal tadı hakkında bilgi erişilebilir hale gelmiştir. kişinin müzikal tadı keşfetme bize kişi keşfetmenize de yardımcı olabilir.

Leave a Reply