Yıllar içinde, belgelendirilmiş çalışmaları yeni doğar ve çocuklara müzik eğitimi faydalarını doğrulamaktadır.
Müzik çalışmaları Faydaları Öğrenme
Müzik eğitiminin faydaları dan matematik problemleri çözmek onlara yardımcı olmak için bir öğrencinin ruh hali değişen her şeyi kapsar. Genel olarak, bir öğrencinin başarılı okul ortamında olmak yardımcı olur. Müzik bilim adamları bugün okuyan beyin aktivitesi üzerine hemen etkileri vardır.
Örneğin, bir çalışmada yer ikinci sınıf öğrencileri ve matematik yapıldı. Bu çalışmada, okul çocukları iki gruba ayrıldı. Bir grup yeni kendi matematiksel becerilerini artırmak matematik yazılım dizayn kullanıldı.
Diğer grup da klavye eğitim almış bu yazılım, ancak ek olarak bu gruptaki çocuklar kullanıldı. Ne sonuçlar nelerdir?
Her iki grup ve öğrencilerin ikinci grup test edildi 27 oranında daha yüksek diğer çalışmalar içine müzik öğretimi birleştirme olumlu etkileri göstermek için görünen ilk grup, daha matematik sınavında attı.
Diğer Çalışmalar Music Of Olumlu Etkileri sergilemek
Çeşitli çalışmalar göstermiştir ki, öğrenme ve öğrenciler arasında daha iyileştirilmiş iletişim müzik sonuçlarına maruz kalma. Kavgalar ve tartışmalar azalır. Okul bantlarında oynamak Ayrıca öğrenciler daha az tütün ve alkol kullanımı olasılığı daha yüksektir.
müzik eğitiminin faydaları da kişiler arası iletişim becerilerini geliştirmek sayılabilir. Bu sonuç aynı zamanda bazı birçok çalışma yıl boyunca yapmış tarafından kanıtlanmıştır.
zorluk konsantre sahip olan bir öğrenci o zaman müzik dersleri müfredata eklenmiştir daha kolay bulabilirsiniz. kendini ifade kabul edilebilir bir form sağlar, çünkü müzik çalma, bir öğrencinin daha disiplinli ve daha iyi davranışlarını kontrol edebilecek hale yardımcı olur.
öğrencilerin diğer sınıflarda öğrenim onlara yardımcı olmak için aynı yöntemi kullanabilirsiniz müzik çalışma öğrenir. Onlar daha kolay talimatları anlamak bulacaksınız. müzik eklendi faydaları eğitimi çocuğun yaratıcılığını ve ona yardım ya da onu diğer öğrencilerle işbirliği öğrenmek artan içerir. Sosyal etkileşim becerileri birlikte bir grup müzik oynadıktan sonra geliştirmek.
Yeni doğanlarda, müzik maruz istihbarat geliştirmelerine yardımcı olduğu ispatlanmıştır. Pozlama klasik müzik için zaman erken yaşta başlayan çocukların düşünme ve dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Büyük çocuklarda müzik eğitimi onları çevrelerindeki dünya hakkındaki bilgilerini genişletmek yardımcı olur. Müzik eğitiminin çocukların bir cadde açmak yaşam onları yardımcı topluma katkı sağlar. Bunlar daha çok yönlü bireyler olma olasılığı daha yüksektir.
Sonuç
Bugün, hiçbir eğitim müfredatı öğrencilere müzik öğrenmek için giving ile komple olarak kabul edilebilir.

Leave a Reply