Eğer bir ipod klasik off yerine dosya sistemine erişim itunes kullanarak müzik olsun?

Ben ve bozuk dosyaları olan bir arkadaşım var onları yedeklenir değil. Onu kahraman Onun için / video dosyalarını müzik kurtaramazdı olurdu. Seni nano erişebilir, know dokunmatik erişemez. Eğer klasik bunları erişebilirsiniz umuyorum.

3 Responses to “Eğer bir ipod klasik off yerine dosya sistemine erişim itunes kullanarak müzik olsun?”

  1. Paul Says:

    yapabilirsiniz. seçenekleri klasöre ve görünmeyen klasörleri kapatın gidin. sonra yeni bir klasör adı verilen müzik görmelisiniz. sağ tıklayın ve özellikleri gidip görünmez kapatın ve salt okunur. şimdi erişebilirsiniz. itunes yasadışı müzik programı engellemeye çalışır çünkü bu, ancak anti-hacker şeyler insanların bir yıl (daha az da Sony’nin PSP bakmak onu kesmek edeceğinden milyonlarca yatırım yoktu).

  2. waccey2003 Says:

    , Diğer yanıtlayanın’s yöntemle ama benim deneyimlerinden, dosya adlarını yapıyor almanız mümkün olmayacaktır Evet, yapabilirsiniz. Download bir program touchcopy çağırdı. Çok iyi bir yırtıcı’s.

  3. Dickson Says:

    Adım kılavuz bu adımı şu anlamlara gelebilir, gene bilgisayar ve iTunes için iPod gelen tüm müzik ve video kopyalama hakkında’s. Arkadaşlarım bana gönderdi, güvenli ve oldukça iyi benim iPod touch için çalışıyor.http://www. ipod-transfer-kopyalayın. com / how-to-transfer-music-from-ipod-to-bilgisayar itunes. htmlUmarım yardımcı olur. İletişim beni başka soru varsa.

Leave a Reply