Eğer klasik country müziği ne düşünüyorsunuz?

Her ülkenin fan ki modern ve klasik country müzik arasında bir fark bilir. Ben sadece 19. ve müzik zaten çalınıyorken dinleyerek büyüdü radyo ve öyle klasik ülke çalma.iyi klasik country müzik ne düşünüyorsunuz? i. e. sanatçı / grup, şarkı, vb.Ne bazı en sevilen sanatçıları, hem modern hem de klasik bulunmaktadır.

10 Responses to “Eğer klasik country müziği ne düşünüyorsunuz?”

 1. Chris Says:

  bok gibi sesler ve bir kedi bir tebeşir tahta kaşıma gibi omurga sızlamak yapan şey

 2. Leaira Says:

  AlabamaOtoban 101Desert Rose BandNitty Gritty Dirt BandKenny RogersJohn ConleeOak Ridge BoysStatler Brothers

 3. captain Says:

  1940 etmek 1970′s – Ben klasik düşünün.Waylon JenningsEd BruceJohn ConleeKendallsHoyt AxtonOakridge BoysStatler Brothers.

 4. soccerchick<3 Says:

  Klasik:Johny CashHank WilliamsDolly PartonModern:Lady AntebellumMontgomery GentryTim McGrawSugarlandMiranda Lambert

 5. schatzie8 Says:

  klasikWillie NelsonWaylon JenningsPatsy ClineBarbara MandrellBrenda Leekris kristoffersom nwilliams yokOak Ridge Boysstatler kardeşlertompall Glaserdantel j daltonJohnny Paycheckdavis coe allenpatty sevgisizLoretta Lynngeorge jonesGeorge Straitcarter familty johnny cashGatlin kardeşlerVince Gillgary Morrisdolly PatonEmmylou Harriskarayolu 101Dottie batıShelly batıdavid frizellwow çok devam etmek çokModernSugarland

 6. blakree Says:

  . . . . . de pek çok tanımı vardır. Benim kişisel kılavuz çizgileri vardır;Klasik ülke. . civarında 1925-1945 (Jimmie Rogers, Roy Accuff)Geleneksel-1945 1980 için (Marty Robbins, George Jones, Connie Smith, Tanya Tucker, Waylon ve Willie) klasikModern-1980 1990 için (Ricky Van Shelton) gelenekselModern country1990 2000 (George Strait, Travis Tritt)Bugüne kadar Progressive-alternative country 2000 (Alan Jackson, Sugarland, Brad Paisley)

 7. Lindsay Says:

  Bana klasikleri, Country Müzik temeli inşa olanlardır.  Johnny Cash, Willie Nelson, Hank Williams, Loretta Lynn, Tammy Wynette, Dolly Parton. çağdaş ülke insanları klasikler, Alabama, Keith Whitley, Tanya Tucker, vb dediğimiz Ve sonra girmektedirler. . onlar büyük olmasına rağmen, bunlar tam olarak tamamen klasik ülke değiliz.

 8. Jubal Harshaw Says:

  Klasik Ülke:Vernon Dalhart – The Prisoner’s Song, 97 Old BatığıJimmie Rodgers – Gürcistan’da a Train, Çöl Blues, Şeftali Pickin Time WaitinGene Autry – Bu Mine Gümüş saçlı DaddyRoy RogersÖncüler ve Oğullar – Cool WaterHafif Kabuk Hamur BoysErnest Tubb – Walkin Over You Kat, Texas Across WaltzBob Wills – Doğru ya da Yanlış, Away Out ThereJimmie Davis – You Are My Sunshine vardır, It Now farketmezDelmore Brothers – Goin Geri Blueridge için DağlarıAyrıca Bluegrass Country Müzik sayılır asla unutmamalıyız. Peder Bluegrass in, Bill Monroe, Browns Ferry Dört, Deniz Brothers gibi ve Arthur Smith Trio bazı eski sanatçıların yukarı bak.

 9. Andrew Says:

  Listeler feryat bazı favorilerime olup bir listesini oluşturan ben bu kategorilerde en iyi olduğuna inanıyoruz ne. Onlar özel bir sırada bulunmaktadır.Klasik:Hank WilliamsRoy AcuffMel TillisPatsy ClineLoretta LynnRose MaddoxWillie NelsonJohnny PaycheckCharlie Daniels BandDavid Alan CoeWaylon JenningsJohnny CashJessi ColterBu sanatçıların ülke müzik yaptı. Onlar tanımlanır. Hank Williams, Roy Acuff ve diğerleri Grand Ole ‘Opre ana akışa country müzik formu kovboy şarkıları ve taşra shanties aldı ve ülke çapında sansasyon haline yaptı. Bu diğer sanatçılar emsal izledi. Onlar müzik hikayeler anlattı ve hala görülebilir ve bugün hissettim müziği üzerinde kalıcı bir etki yaptı.————————————————– ————————–Modern:Alan JacksonRiver ÜlkeToby KiethGeorge StraitReba McIntireRodney AtkinsJosh TurnerJamey JohnsonGarth BrooksAlabamaLonestarBrooks & DunnDiamond RioTüm modern bölümünde bu şarkıcıları gerçekten ülkenin temelleri klasikleri yukarıda tarafından belirlenen sıkışmış var. Şarkı stilleri ve hikaye ülkenin yönlerini anlatan eserleri çoğunda mevcuttur. Geri şarkı ve Klasik Ülke stilleri farklı öğelere izlenebilmektedir onların müziği daha klasik ve geleneksel ses Yukarıda yıldız.*** Gelince “Pop Ülke” Ben listeledik aşağıda ki.————————————————– ————————-Pop Ülke:Keith UrbanTaylor SwiftMiranda LambertKenny ChesneyRascall DairelerLady AntebellumBig & RichEmerson DriveBu gruplar ve şarkıcılar ülkenin yüzü değişiyor. Farklı tarzı elemanları bir araya getirme; Island, rock, rap / hip-hop & “pop”. o ülkenin merkezinde olması ve sanatçıların hiç diğer türün bugünün müziğinin yüzünü değiştirerek bunu adapte olması bu onun kendi stili ayrı bir form üzerinde iki kategoriler.

 10. lilly Says:

  George JonesJohnny CashConway TwittyPatsy ClineHank SnowHank Willams SrHank Willams JrDolly PartonTammy WynetteKenny RogersMerle HaggardJerry ReedCharley PrideLoretta LynnCarter FamilyKırmızı SovineWillie NelsonMarty RobbinsJim ReevesFerlin HuskyEddy ArnoldRoger MillerWebb PrerceEddie AanoldDon GibsonFaron GençConnie SmithSonny JamesJan HowardGlen CampbellJack GreeneBobby GoldsbornSammi SmithTom T. HallRoy ClarkBuck OwensB. J ThomasLinda RostadtKendallsCrystal GayleJohn ConleeVern GolslinDon WillamsBill AndersonEarl Conley ThomasCharly McClainDottie WestJanie FrickeJohn AndersonMel McDanielDan SealsEmmylou HarrisJohnny LeeEd BruseRazzy BaileyAnne MurrayCon HunleyJeanne PruettBarbara MandrellRandy BarlowMel TillsGene WatsonRonnie MilsapRosanne CashOak Ridge BoysAlabamaRicky SkaggsJerry ReedCharley PrideStalter BrothersKenny Rogers

Leave a Reply