Eğer klasik rap müzik veya rapçiler ne düşünüyorsunuz?

Ben de çok ilginç bir akşam bu yeni yukarı rapçi ve prodüktör gelecek konuşuyorlardı geçirdi. Ve ben merak ediyorum, neden bu Notorious BIG ve Tupac gibi sanatçı şarkı sözleri ve zaman test standı olabilir atım var mı? Ama bu bir vurmak harikalar çıkar yolmak ile bu diğer sanatçı var. . . Seni bir melodi olmanın sonu o şarkıları biliyorum. . . . ve gelecek yıl sadece bir melodi üzerine duyarsınız bu sefer. . . ne yani Notorious BIG ve Tupac, artı birkaç başka yapan bir klasik dikkate alınacak – Senin gibi kendi müzik işitme doyum olmayan – orada bir albüm ki downoad olacak – en az 6 kesimler gerçekten dinlemek olabilir vardır on yıl önce yazıldı ve bu kuşak hâlâ ilişkili olabilecek kendi lyrics, mantıklı?

6 Responses to “Eğer klasik rap müzik veya rapçiler ne düşünüyorsunuz?”

 1. king_tots Says:

  dosyanın adı “para yapmak. Eğer bu gün zaman test başyapıtlarından oluşturma umurumda değil radyoda duymak sanatçı. Onlar sadece para kazanmak istiyorsanız, ve bu kadar. i bugün hip-hop duramaz. hakkında ve kadınların bling tüm bu. insanlar hadi, ne oldu kim olduğunuz hakkında, yazma ve sen değil son hit yapılan para hakkında.

 2. kimmiesue Says:

  kim ben klasik bir rapçi olmak düşünecektim dougie ve rüya takım taze. Hiç bunları duymuş?

 3. Living In Korea Says:

  BokveCrappers

 4. Steven D Says:

  Şarkı bir anlamı var. Ve müzik orijinal ve akılda kalıcı olmalıdır. O gerçek iki anahtar olduğunu düşünüyorum.

 5. . Says:

  klasik rapçilerin diye bir şey var

 6. Tambourine Says:

  Klasik Rappers (bence):1. Rakim-Sadece o, o da bazı ciddi karizması ile eğitimli eğlendirmek yaptı. Onun en çok imrenilen, kopya catted MC şimdiye kadar. Dönemi.2. KRS-One-var Kris hakkında birkaç şey var. Birincisi, onun ismi ne olduğunu anlatıyor. Neredeyse her şey Yüce Over KRS-One = Bilgisi Reigns. İkincisi, o Güney Bronx, Rap doğdu’s. Üç, o, hiç bir şey için kendi stilini değiştirdim olmadı. Dört, hep vardı ve hala bir toplum aktivisti. Beş, onun şarkı sözlerini gerçeği konuştu3. Slick Rick-en ünlü masalcı. Ayrıca sık sık kopya catted olduğunu.4. MC Lyte-Başka hiçbir kadın MC onu lirizm eşleşebilir. Hep bayanlar temsil etti. Çok klasik şarkılar, en çok da örnek için listede onun şarkıları.5. LL Cool J-Cidden, o zaman test durdu. hala script yapışmasını iken O MC becerileri gelişmeye devam etti.Ben ve devam edebileceğini, ancak bunu elde.Öneri: VH1 Hip Hop Onur 08/10 yanar. Dikkat et. A Tribe Called Quest onur duyacağız Called – Tüm zamanların en sevdiğim rap grubu. Ayrıca, son yıllarda görüyoruz. Onlar VH1 Soul üzerine tekrar edilir.

Leave a Reply