Erken

Küçük çocuklar yaparak, aktif olarak öğrenme keşfetme ve deneme, kopyalama ve dışarı hareket yoluyla karışmakla tarafından öğrenirler. Ve böylece müzik öğrenme ile, ana dilini geliştirirken vakıflar hangi iyi öğrenmiş oldular. Böyle başarılı bir erken çocukluk müzik programı ve hareket içermelidir gibi oldukça doğal bir müfredat boyunca öğrenmeyi içermelidir. Müzik programı, bu nedenle, tüm müfredatı temelini oluşturabilir.
1. Eğlenceli hale getirin. Bunlar sınıfta müzik öğrenmek için değil, öğrenme müzik onlar eğleniyor yaparken ne olanlardır. Bu eğlenceli onları kaybettim değil. Eğlence, onlar için sizin için eğlenceli olmayabilir. Sizin için eğlenceli değilse, siz asla o bunu zevk konum ikna olacaksınız. Eğer bir angarya olarak göreceksiniz, çünkü müzik oturum yapmak için her bahane değil kullanmaya başlamak gerekir. , Diğer taraftan, bir şarkı, müzik parçası veya düşündüğünüz bir aktivite var gerçekten iyidir, hiç sorun coşku gibi çocuklar ilgi çekici bunlar aracılığıyla taşıyacak olacak. oldukça mantıklı, henüz birkaç sınıf öğretmenleri günlük müfredatının bir parçası olarak müzik dersleri kuralları geliyor. bir kaynak uygun bu ve her gün bir şeyler yapmak – Bul bile sadece beş dakika bile.
2. ilk günden itibaren kurulması açık kurallar. Bu sizin sınıf olmadan hızlı bir yıkıntı haline parçalanıyor. Onlar durmak gerekir zaman müzik durur. Bu dinleme becerilerini teşvik eder. Dinleme öğrenilmesi gereken bir beceridir. İşitme biz doğarlar bir duygusu. Orada büyük bir fark var. onlar dinleyebilirsiniz takdirde, cevap ve onlar da öğrenebilirsiniz. Öğret onlara yer kabarcıklar “hakkında. Onları kollarını uzatarak ve stand yavaşça çevresinde salıncak var. Kimse onların uzay balonun içinde gitmek için izin verilir. yanına oturmak zorundadırlar herkes. Onlar eğlenceli üzerine atlamak için çok onlara müzik veya sonraki faaliyet sonraki parçaya katılmak teşvik istemeyeceksiniz. izin vermeyin “zaman aşımı” tercih edilen bir seçenek olması gereklidir. Her çocuğun kendine güvenen yeterli katılmak için tam ama hissedeceksiniz oturma dışarı bir seçenek değildir.
3. Küçük çocuklar yaparak öğrenirler. aktif olarak yer almak onları. Müzik bu yaşta müzik ve harekettir. Bu hikaye vurmalı çalgılar ya da drama aracılığıyla anlatan dahil edecektir; dans ve eylem şarkı ve aynı zamanda şarkı içerecektir. Ayrıca yorumsal hareket içerecektir – Bazı yumuşak klasik müzik çalmak ve kullanım hayal uyarmak için eşarp.
4. Include motor koordinasyon faaliyetleri. Bu teşvik ve beynin sağ ve sol tarafında entegre. Müzik aletleri iki eliyle oynanır. Bu konuda araştırma büyük bir vücut konudur. Çocuklar bugün genellikle fiziksel olarak yeterli yeterli uyarımı nöral yolları oluşturmak için etkin değildir. Eğer motor becerilerin şekilde, özellikle çapraz desenlendirme faaliyetleri müzik yapılan bir günlük yapabilir, o derece yardımcı olacaktır.
5. anlayış düzeylerine Relate faaliyetleri. Engage onların hayal. Bu bir fantezi dünyasında bundan yararlanmadı ‘yaşıyor. Şahsen fantezi doğru meyilli hissediyorum olmayabilir. Fark etmez. Ne olursa olsun onları yürütmektedir ne önemli olan. Ne olursa olsun öğrenmek onları istiyorsun en iyi şekilde hayal çekici yapılabilir ve fantezi en kolay yöntemdir. herhangi bir şekilde onların hayal girişme kullanın drama.
6. Hamd, onları sık sık. Onlar en iyi pozitif pekiştirici yanıt. Bir bebek korkusuz doğar. Olursa olsun kaç kere bebek ne zaman yürümeyi, teşebbüs ve yol boyunca yaralanmaları rağmen yere düşer, o kadar alırsınız ve yeniden deneyin, aşırı ve beceri nihayet hakim kadar bitti. Bu çocuk, ya da herhangi birinin, yani onu ilk kez mükemmel almak zorunda hiçbir zaman oluşmaz. Herkes teşvik onlara ilave bir bonus olduğunu. yol olsa nasılsa, zaman birçok çocuk tarafından birlikte orta ilkokulda, onlar zaten kendi benlik saygısı onlar kadar yeni şeyler çalışıyoruz vermek aşındırmak çok negatif verilmiştir.
7. KISS ilke hatırla, It Simple Sunshine tutun. Sadece müzik dersi bir anda birkaç faaliyetleri veya şarkı yok. Repeat onları sık sık ve yalnızca değişiklikler veya yeni bir etkinlik eklerim hakim. Bütün ders basit ama eğlenceli tutun. kolay kolay karıştırmayın. sınıf yapısı basit, kolayca daha zorlu aktivite ekleyebilirsiniz.
8. çocuklar müzik ve hareket seanslarına kullanılmamış, çok hırslı olmaya çalışıyorum yok edin. Beş dakika bir gün yeterli olabilir, ilk birkaç hafta, çocuklar bağlı. Repeat ders (belki üç ya da dört kez) güven ve yetkinlik kadar artırır. Onlar tekrarı gerekir. Sen daha karmaşık ve değişim ya da yeni bir ders geçmeden önce bir veya iki faaliyetler değiştirmek için değişiklik ekleyebilirsiniz. başarılı olması için onları ayarlayın.
9. Başlangıçta öğretmen ama hareketleri model olmalıdır mutlaka yapmak değil tüm çevrede koşma. değil ya da hareketleri kendiniz model edemiyoruz tercih ederseniz Bir çocuk (ya da Öğretim Görevlisi hatta bir ebeveyn için) modeli. Dikkat çocuk yetenek, müzik, drama, müzik ve sosyal etkileşim hareket becerilerini gerçekleştirmek için. Müzik dersi böylece çok daha fazla sonuçlar içeriyor. Bundan sonra alanlarda öğrenme birleştirerek zaman kaldıraç vardır. Bu nedenle hareketleri uygun model olması gerekmektedir.
10. Finish her oturum germe ve gevşeme ile. (Stretches acı asla.) Bir “mat oturumu” müzik dersi streç sonra sadece katta bir tam vücut germek, sonra çocuklar gözlerini kapat ve müziği dinlemek gerekir. Başlangıçta -
ne onlar için, ya da dinlemek için onlara müzik hakkında ne ya, ne müzik söylüyorum olduğunu düşünüyorum size isteyin bir hikaye anlatmak istiyorum söyleyin.
sen dersin sonunda, böylece müziğin duygusal yönü için bu kez kullanan çocuklar rahatla yoksa, onlar günün geri kalanında, özellikle de dans ve tiyatro oturumun huzursuz olacağım. Onlar ders sonunda onlar mutlu uzanın ve rahatlayın ama onlar öğretti gereken ne ilk rahatlatıcı için kullanılır. Her gevşeme oturumu, bu nedenle, mutlaka aktif dinleme ama karıştırmak zorunda değildir başlangıçta gerekir. onlar nasıl davranması beklenir düşünüyorum çünkü çocuklar bazen yüksek sesli ve gürültülü vardır. İzin hala sessiz ve öğretmek için onlara ver nasıl. Ihtiyaç duydukları.

Leave a Reply