Fit And M

Jogging, bir ve jimnastik salonu iş için benzer bir alternatif sağlıklı, hızlı insanların iyi bir fiziksel şekil kalan istekli arasında popülerlik kazanıyor. Meşgul insanların dürtmek için kendi kolaylık yerine sabit bir programa bağlı kalmayı dışarı gitmeyi tercih ederim.
bir parkta, göl kenarı veya bir doğal ortam tarafından Jogging bir freshening deneyim olabilir. Bu acıyan gözler kapalı oda, ofis çevresinin donuk atmosfer alışkın bir görüş ve işyerleri olduğunu. Tüm bu ve jog için rotanızı meşgul ticari binalar sizi yoluyla alabilir ve geri daire için şanslıyız. Bu hemen her zaman curbs senin coşku ve hiçbir şey sabırsızlıkla sağladığı gibi günlük rutin atlama yapar.
Birçok kişi, jogging müziği ilk heves koruyarak yardımcı olur ve buna da canlandırıcı olarak jogging bir deneyime dönüştürüyor fark olurdu olsalardı sakin ve doğal bir ortamda jogging. Jogging müzik duyuları uyarmak ve müziğin ritmine egzersiz yardımcı o oynuyor.
Bütün yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza uygun ve kapalı düşmeyecek bazı uygun kulaklık satın ekipman seçmek ise jogging. Bir CD çalar CD atlamak olabilir tavsiye edilmez süre jogging ve ritmini rahatsız. MP3 çalar en onun sorunsuz operasyonlar ve daha uzun çalma süresi için uygundur.
müzik çeşitleri farklı şekilde zihin uyarmak. Eğer oynaması gereken koşu müzik seçimi ruh sizin tanıtmak istiyoruz bağlıdır. Fikir olabildiğince eğlenceli olarak dürtmek yapmaktır.
Kendinizi gergin olup olmadığını ve bir şey hakkında Handels Mesih veya Nights gibi Gardens İspanya Klasik müziğin endişe verici Örneğin, sadece gerilim üzerinden yardımcı olabilir. Eğer bir tempolu koşu alma gibi hissediyorum, Chariots Fire of tema sadece daha hızlı ve koşmak bile sürpriz yapmak olabilir.
Benzer şekilde, albüm spor salonu antrenör rock, lirik sık gelen ağır müzik kadar binlerce seçebilirsiniz. Seçim sınırsızdır. ruh yüksekliği belirli bir amaç için seçin koşu müzik veya sadece sizin için o anda dinlemek isterdim müzik dinleyebilir. Jogging müzik kapasite ruhları yüceltmek ve mükemmel egzersiz formda kalmak vererek ateşini, yan yana tutmak vardır.
Koşu ve müzik büyük ölçüde birbirini tamamlıyor. etrafınızdaki sesleri Oblivious, kendi içinde bir dünya ile menderes olabilir. Peki bu kısa ömürlü olması durumunda, bu habersiz Pleasance’ın sizin anları size verdiği.

Leave a Reply