Guys – Bir kız klasik müzik seviyor eğer çekici buluyorsunuz?

hey. . bu adamlar (yine hehe) için size buluyorsunuz onu çekici ya da bir kız klasik müzik seviyor eğer ilginç? ACDC, The Clash, The Specials, Ramones vb gibi şeyler. Benim gibi e. için g. Siz “hmm go = P yok.. bu farklı, i bu = P gibi onu daha” falan tanımak gerekirLütfen ve teşekkür yardım! =)

4 Responses to “Guys – Bir kız klasik müzik seviyor eğer çekici buluyorsunuz?”

 1. Sarah Says:

  Gerçekten müziğin içine lise böyle oldu. (Şimdi) 23 ediyorum. Benim erkek arkadaşım (biz ne zaman 16 idi) bir araya geldi bana o bana ilgi bir sebep söyler. . . benim tadı farklıydı çünkü o ilginç bulundu. . . bu yüzden evet olabilir yanıtı herhalde!

 2. Joshua B Says:

  Evet. Bir dahaki sefere de, retro müzik falan gibi bir şey söylüyorlar. Önce bu gibi klasik müzik okudum.Ama evet, onun müzik tercihleri ya ilginç veya önemsizdir. Çoğu erkek almak ve bir kız kapalı müziği tercihlerine dayalı seçim gidiş değildir.

 3. umm...... Says:

  tüm adam senin için, gibi tüm çocuklar değil konuşmaya bağlıdır müzik türü ama yapın:)

 4. Dave Says:

  Evet, çok çok. bu size çok daha fazla, kızlar özellikle değil gördüğüm bir şey değil çünkü tarihli son kız klasik müziğin içine de vardı ve sağ gafil götürdü, ben çok etkilendim oldu. Şimdi bile benim müzikle daha doğru indie ve akustik müzik şey değişen tat pop müzik dışarı şimdi geliyor tops, beni, bu yüzden evet fındık sürücüler, mainstream olmayan birisi iyi bir şey, ve ilk şey Ben bu kızla tanıştım düşünce oldu “dur, o gerçekten iyi onu klasik rock bilir, bu işe yarayabilir…” Ben tanıştım ilk defa biz müzikle ilgili bütün gece konuşmak bitti ona, o harika oldu.

Leave a Reply