Hangi Klasik M

Klasik müziğin kullanımı büyük güzellik eylemi herhangi bir düğün töreni açabilirsiniz.

Klasik müzik, sınıf, senin töreni her bölümü için, sesi ayarlamak ve özel gün benzersiz bir ses resmini romantizm ekleyebilirsiniz.

Sadece insan yüzü kızaran gelinin görsel tedavi hatırlar, güzel gelinlik, muhteşem pasta, muhteşem çiçekler – onlar da hatırlar “müzik”. Onların kafasında yıllarca sadık olacaktır.

Eğer töreni için müzik sağlamak için bir String Quartet veya harpçı işe, o zaman genellikle müzik seçimi ile ilgili bazı öneriler sunacaktır. Ancak, dikkatli sadece parçaları ki oynamaya tercih ederim telkin edilmez olmak zorunda – çok ne istiyorsunuz daha.

Eğer Klasik müzik ile tanıdık, ardından seçim oldukça zor olabilir değilseniz. Ancak, burada denenmiş ve test edilmiş profesyonel String Quartets yıllardır düğünlerde oynayarak güzel müziği, bir listesidir.

Gelin Giriş Müzik – alay

İmza Kayıt veya Evlilik Lisans

Exit Music – durgunluk

Bu liste, elbette, ayrıntılı değildir. Ancak, sizden çalışmak için mükemmel bir başlangıç noktası vermez.

listelere karşı gelen mükemmel bir örnek program:

Pachebel’s Canon ve çok güzel sessiz. Hava G String ve dalgın Flower Duet, neşeli güzel ve canlandırıcı olduğunu. Son olarak, Varış Queen of Sheba ve büyük, hızlı ve eğlenceli. Bu durgunluk için bir müzik harika parçası ve siz ve kocanız geri koridorda kadar atlama olacak.

Eğer merak etmeyin ne gibi bazı parçaların ses bilmiyorsanız. Tüm yapmanız gereken tipi parça MP3 tarafından Google’da takip adıdır. Eğer siteler dinleyebilir yada ücretsiz müzik indirme bol bulabilirsiniz.

Dolayısıyla, artık siz düğününüz için surf müzik seçebilirsiniz!

Bile Beach Boys bunu yapabilir. . .

Leave a Reply