herkes iyi bir klasik müzik india biliyor mu?

Ben ve son zamanlarda müzik Hindistan klasik bir huzurlu ruh hali tüm gün bana koyar Meditasyon yapmayı seviyorum. Böyle bir fikir: http://www ile Hindistan müzik gibi. imeem. com/people/uvKQyzO/music/x2hRQUmd/indian_music_classical_india /. Nerede daha bulabilirim biliyor musunuz. . . o beni bulmak biraz zaman aldı. biliyorsanız bana sanatçılar ver. Dan!

2 Responses to “herkes iyi bir klasik müzik india biliyor mu?”

  1. going home! Says:

    youtube üzerinde deneyin. Bir sürü var orada yükledi. Herhangi bir müzisyen burada o zaman daha sonra ses CD’lerini satın alabilirsiniz seviyorsan.Arama Hint klasik müzik “için,Ve burada seni seveceğim bazı sanatçılar kim müzikleri -”Ravi Shankar” sen zaten biliyorsun.”Hariprasad chourasia” – http://www. youtube. com / watch? v = R5w7ToxsrUw”Zakir Hüseyin” – http://www. youtube. com / watch? v = TXxJGtnOrOE & feature = ilgili”Shivkumar sharma” – http://www. youtube. com / watch? v = kwA8MVjIfn8″Bismillah khan” – http://www. youtube. com / watch? v = JyuQbDs-9Vc & feature = ilgili

  2. Luckygirl Says:

    Lata Mangeshkar iyi bir şarkıcı ve onun sesi çok tatlı!Muhammed Rafi iyi bir şarkıcı aynı zamanda!Sen youtube bunları bulabilirsiniz.

Leave a Reply