Herkes kalmadan klasik müzik keyfini bir eğitim ve formasyon takdir zorundaydı?

Ve (veya müzik başka tür) müzik açılır hayatta kalma klasik müzik sürece?

3 Responses to “Herkes kalmadan klasik müzik keyfini bir eğitim ve formasyon takdir zorundaydı?”

  1. michael E Says:

    Bu soruyu gerçekten çok gösterir. Pop müziğin kendisi muhtemelen daha hızlı insanlar, hep pop, hanah montana ve jonas kardeşi gibi geliyor ve herkes dinleme daha ölecek.İlk yerde İsterseniz tek gerçek müzik keyfini çıkarabilirsiniz. Birisi bir yıl sizi death metal zevk öğretim yarısını harcadı Eğer / metalcore vs muydun? normalde klasik müzik sevenler gün ya da hafta hafta yoğun yaşayan ve yaşamak gün olanlar değildir. Jak bir cd satın almak ve ne kadar gibi görüyorum.

  2. TL Says:

    Tabii onlar ve evet, o olacaktır. Bir roket bilim adamı ve hatta üniversite mezunu müzik takdir olmak zorunda değilsiniz. Ben kimsenin boğazını aşağı ram olmamakla birlikte, insanların en azından adil bir denemeye teşvik ediyoruz. Önce buna bale sınıfta çıkarıldı ve i merak (as I doğanın am) için kimin ne başka onlar, vb yazdın yazdığı gibi oldu Eh, “swing” müzik veya 80, ve dirilişi bakmak modern müzik gelince? Dans müziği (Disco Rocks!) Bu s, blues, jazz ans ülke / ve müzik tüm diğer “Amerikan” tarzı batı testi geçirecek zaman.

  3. y. mandel Says:

    orada başlayan dinleyiciye yıldırıcı görünebilir klasik müzik karışıklık bir sürü, ama hiçbir şey bir tat gibi elde edilebilir. Klasik müziğin ince detayları bu çok daha ilginç hale. o dans difficullt olabilir ederken ve ona, bu yüzden popüler müzik kadar popüler olabilir groove, klasik müzik alınabilir duygusal akı çok rahatlatıcı kılmaktadır.

Leave a Reply