herkes Noel müzik klasik oldies listesi var mı?

Bir Noel düğün yaşıyorum ve benim resepsiyonda Ben klasik Noel müzik çalmak istiyorum. Bing Crosby, Andy Williams, Brenda Lee, Burl Ives, vb Hiçbir şey gerçekten çağdaş gibi.

6 Responses to “herkes Noel müzik klasik oldies listesi var mı?”

 1. Patsy Says:

  Bing Crosby şarkı White Christmas harika. Ayrıca, Noel çok benzer-e doğru itibaren’s, Noel için ev olacağım, ilk Noel, Kırmızı burunlu Ren geyiği ve Silver Bells Rudolph. Burl Ives Noel 12 Gün yapar ve Holly Jolly Noel var. Brenda Lee Noel ağacı çevresinde bir harika Rockin yok. Andy Williams sen o en güzel zaman, O Little Town Bethlehem ve en güzel şarkı, ne Çocuğun verebilir olmasıdır. Umarım sizi korusun kesinlikle harika düğün ve iyi şans ve Tanrı var!

 2. Basketball Lady! Says:

  Bir Noel Düğün! Nasıl tatlı su kuyusu burada birkaç fikir.Bu yılın en güzel zamanıKızak RideTatil SezonuNoel çok benzer başlıyor’sİlk NoelRockin Christmas Tree ÇevresiVe Dersin. . . Rudolph Kırmızı burunlu Ren geyiği!Seni hiç iyi düğün var umut!

 3. Kobe Scared of Artest Says:

  Merry Christmas DarlingBu yılın en güzel zamanıİlk NoelBen Anne Noel Baba Kissing gördüm.

 4. ☆skyblue Says:

  Happy Holidays Tatil Season – Andy WilliamsBu Yılın En Wonderful Time – Andy WilliamsBebek Dışarısı soğuk – Doris Day & Crosby Bing’sSleigh Ride – Phil SpectorWinter Wonderland – Phil SpectorKoş, Rudolph Run – Chuck BerryJingle Bell Rock – Alvin ve SincaplarLittle Saint Nick – Beach BoysHappy Christmas (War Over) olan – John Lennon

 5. Deb W Says:

  Noel için evde olacağım benim favorim.

 6. LeBron IS C'TOWN AND MVP Says:

  aol radyo. Onlar tatil bölümünde klasik Noel seçim var.

Leave a Reply