?ifa M

Siz nasıl müzik etkili stres yönetimi için kullanılabilecek düşünme olabilir. İşte böylece terzi favori müzik stres yönetimi amacıyla anlamalıyız birkaç temel ilkeleri vardır.

1. Siz En sevdiğiniz müzik kategorisi kullanmanız gereken ve durumda Mozart ya da klasik müzik sevmiyorum o zaman kullanmayın. İyi ve kaliteli müzik müzik çoğu tür bulunabilir.

2. Siz ya da neşeli anılar getiriyor müzik için hoş dernekler vardır müzik seçmelisiniz.

3. yeni müzik deneyin, sonra enstrümental müzik için gitmek istiyorsanız bu size düşünmek gerekir çünkü daha çok stres music lyrics dan having giderici vardır eğilimindedir.

4. Sen yavaş ve düzenli darbe veya atıyor müzik seçmelisiniz. Araştırmacılar kendi solunum ve kalp senkronize edecek sağlıklı istirahat kalp atışından tempo ile müzik keşfetti Bunun nedeni, o böylece yarış vücut ritmini yavaşlatarak yendi.

5. düşünceler Racing genellikle endişeli yol açabilir ve duygularını stresli ve böylece vücudun ve düşünceleri yavaşlaması yavaş müziğin ritmini kullanmanız gerekir bunun için.

kişi çalışırken cerrahlar en sevdikleri müzik dinlemek nereye Music bile ameliyat için kullanılır. onlar müziğin gücü ve yetenekleri odaklanma ve işlerini konsantre üzerinde olan derin etkisini biliyor olmasıdır. Cerrahlar Mozart, Wagner ve Handel veya bazen, rock, caz veya pop ve iddia etmek onları daha fazla enerji müzik çalınıyor süre var dinle.

o uyku ve müzik dinlemek mümkün değildir hasta çünkü Hasta müziği ile sağlanamamaktadır. Fakat gerçek şu ki müzik hasta gibi o daha az anestezi yöntemi, daha az kaygı önce sonra daha az ağrı, daha hızlı iyileşme, hastanede daha kısa sürede ve çok daha fazla ihtiyaçları için büyük faydalar olmasıdır. Hasta hafif kulaklıklar yardımıyla müzik duyabiliyorum.

Ziyaret önerilen web music-gelecek. com

Leave a Reply