?ifa ve Sa?l?k i

alternatif şifa tedaviler için iletken bir müzik – ve genel sağlık için, ya da en uygun doğru seçimi – son derece önemlidir. Müzik şifa, kullanılmış ya da binlerce yıldır şifa yardımcı olarak. Kutsal Kitap David King Saul’s depresyon tedavisi yaptığı harp oynadı söyler. Mısır kayıtları eski noktası 2600 yılı aşkın müzik kalma infertilite ve artrit için kürleri olarak kullanılıyor.
Aslında, en eski teknikler, şimdi, modern kültürde bir canlanma bulma eski Yunan’da nerede Pisagorcular müziğin tanrıları bir hediye olduğunu inanılan ve matematiksel mükemmellik yansıtıyordu. Bu yaygın olduğu hastalıklar ve afflictions, hem zihinsel ve fiziksel, basit veya gelişmiş olabilir hatta müziğin doğru uygulama ile tedavi bozukluklarıdır inanılıyordu.
Ne zaman iyileşme için müzik kullanmayı tercih yapmak, bu nedenle son derece önemli olduğunu size davranıyorlar özel sorunları için en uygun müzik seçin. Bu yaklaşık olarak olarak görünebilir basit, ancak değildir. Bana müzik doğru seçim karmaşık bir örnek alıntı izin verin.
bize sizin hayat ve Depresyonda olan hakkında daha iyi hissetmek için müzik seçmek için düşünelim. İlk içgüdüsü de iç karartıcı bir müzik dinlemek veya depresif bir etkisi olacak. Ancak biz deneyimlerinden bu sadece dinleyicinin daha depresif ya da melankolik yapmak için hizmet vermektedir biliyorum. Eğer olsaydı Diğer taraftan, mutlu ya da iyimser müzik çalmak için, aynı zamanda kendinizi daha beyninizi size işitme müzik ile mevcut durum karşılaştırır olarak depresif bulabilirsiniz. Ve azımız havasında biz aşağı duygu ise her türlü hevesli müzik dinlemek için vardır.
Bu sebeple bir yoldan bu görünürdeki “Catch 22″ hareket yolunu bulmalıyız. sizin istediğiniz durumuna mevcut devlet duygudurum ilerici bir hareket yapmanın bir basit yoludur. Yani aslında depresyon ile baş etmede olsaydı, o zaman ilk depresyon ve size üzüntü özet bir kaydını dinlemek istiyorsunuz. Bu da, bir adım ve başka bir kayıt yanındaki dinlemek yukarı taşımak müzik hafif hafif duygudurum ve sesi bu kez. Eğer dinlerken ruh hali ve müziğin temel duyguları geliştirmek tutmak ruh senkronize müzik düşer iken.
Müzik sizin şifa için kullanmak bu kullanıma yönelik olmalıdır. New Age Müzik, Klasik Müzik, Meditasyon ve Dinlenme Müzik, doğa ile müzik arka planda ve benzeri kompozisyonlar çalar. Ayrıca, özellikle müzik şifa yönelikse, Pisagor müzik şifa teknikleri, modern sürümlerini kullanan Klasik New Age sanatçı Daniel Kobialka ve müzik gibi müzik bulabilirsiniz. Müzik yatıştırmaya etmeli ve sakin, gençleştirmek ve yenilemek, aşırı heyecan veya dikkat dağıtıcı neden olmaz.
Seçtiğiniz müziği size sıkıcı ya olmak zorunda değil! Müziği duygu uyandırmak olmalıdır dinlemek ve tamamen vücut boyunca müzik hissetmenize neden. Cevap ne olursa olsun bir şekilde müzik sizin için en doğal. Siz müzik müzik veya ifade Başka yöntemler kullanmak görselleştirme teknikleri, senkronize nefes vücudunuzun hareket edebilir.
müzik şifa devlet eleştirmenler orada çalışıyor hiçbir kesin kanıt, bilimin gücüne kanıtlamıştır tekrar ve tekrar sesler iken. Örneğin, sadece duyguları etkileyen ses yapamam, o da bizim çevre üzerindeki fiziksel bir etkisi olabilir. Litotripsi Safra taşlarının çıkarılması özel bir makine taşları paramparça ses dalgaları üreten ses kullanımı için tıbbi terimdir. Büyük olasılıkla da medyada bir opera sanatçısı sesiyle tek başına güç bir cam yıkıcı etkisini gördük. müzik yok etmek için kullanılmış olabilir, o da iyileşmek için kullanılabilir.
Zaman şifa terapileri kullanılan müzik, kelime “uyum” en önemli hedefi göz önünde tutmaktır. Her iki ses etkisi Yukarıdaki örnekler, biz olan “rezonans”, – basitçe – bir nesne veya güç oluşumu “başka bir nesne” ile uyum halinde elde hakkında konuşuyoruz. Bütün mesele bütün kendi titreşim frekansı, ya da hareket hızına sahip moleküller oluşur. Eğer temel bilim hatırlıyorum, o yüksek hızlarda titreşim molekül gazları, orta titremek molekülleri makyaj dikkat edeceğiz sıvılar, ve tabii ki en yavaş katı madde vardır. Ancak tüm molekülleri birbirleriyle ve hareket çekicidir.
İyileşmek müzik kullanma fikri nedenle fikrini biz dis “in-uyum” (bir ızdırap ya da having problem çözülecek bir şahıs ile uyumlu bir ses projesi olabilir), ve geri uyum içine taşıyın ve böylece iyileşmek bireysel. Bu yardımcı olmak ve dünya çapında milyonlarca insanın yardımcı devam eden bir çok gerçekçi ve uygulanabilir etkisidir. Müzikle ruhi tedavi yöntemi kullanmak uygulanabilir ve yararlı alternatif şifa yöntemi düşünülmelidir.

Leave a Reply