insanların en çok klasik müzik zor Neden?

Nasıl klasik müzik insanların çoğu korkutmak şaşırtıcı, kelime sonu ve ruhunu göstermek için başlar languaje ediliyor

6 Responses to “insanların en çok klasik müzik zor Neden?”

 1. blackbug2004 Says:

  Bu bir soru değildir. Ne zaman biri olur, ben cevap memnun olurdum. Til sonra, ben araçlarının dans seviyorum. . . klasik müzik güzel bir şeklidir.

 2. mstrywmn Says:

  Duruma göre hangi seyahat çevrelerde. Arkadaşlarım ve ben aşk için olur.

 3. Anthony S Says:

  Çoğu kişi klasik müzik herhangi bir pozlama ile büyümek değil. Bir kez onlar şans duymak gerekiyor, bunun “heyecan verici” onlara modern müzik gibi değil. Hiçbir şey ile birlikte şarkı söylerken’s. Onlar sadece sıkıcı buluyorum.Ben klasik müzik WAY modern müziği daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ben titreme ve / veya goosebumps dinlerken kazanılmış hiç modern çağın bir şarkı. Ancak Mozart, Beethoven, Vivaldi, Rossini ile müzik parçaları bu nefesimi al vardır. . .

 4. iqstrike Says:

  o kahraman ve yaratıcı olduğu için, ve biz Yaş konformist pısırık içinde yaşıyor.

 5. braennvin2 Says:

  Ben klasik müzik seviyorum ve it up dinleyerek büyüdü. Ben ve onlar anlamadığınız bir şey için bir direnç var insanlara pek fazla bilmiyorum düşünüyorum. Belki de onlar, onlar ne dinlediğini bilmiyor korkuyor korkutmak vardır veya nasıl ilişkilendirmek.

 6. Erin Says:

  Ben her zaman klasik müzik sevdim. Ben ona radyo her ne zaman I meyilli olduğum dinleyebilirsiniz olacağım. Ben dinlemek birkaç CD’leri vardır. Tabii ki her zaman bir düzenli olarak dinlemek benim en sevdiğim parçalar olacak. Klasik her zaman duygusal ya da meditative olduğunu.

Leave a Reply