Jogging M

Jogging bizim rota görsel bir şölen ile egzersiz ve spor bir araya getiren popüler ve sağlıklı bir etkinliktir. parklar ve doğal alanlar Jogging bize, park havuzları ile, bıldırcın ailelerin veya güzel sahil manzara, zihin için bir mühlet kuşlar cıvıl cıvıl bir mini tatil sağlar.
bu kadar şanslı ve değilseniz normal güzergah benzin istasyonu ve yerel ortaokul Geçmişte sizi, geri Brooklyn kendi evinde biten, kendiniz için koşu programı ile devam etmek farklı bir incelik isteyebilirsiniz. Mükemmel bir çözüm? Müzik Jogging. onlar jog süre Birçok kişi müzik, onlara ‘on keepin tutmak ruh ve faiz sağlamak dinle. Jogging müzik güçlü duyusal uyarım olabilir.
Kesinlikle Ekipmanınızın düşünün isterseniz. Bir CD çalar yapmayacağım. CD her adımda atlamak olacak! Daha iyi seçimler bir MP3 çalar ya da taşınabilir kaset çalar içerir. Ayrıca güvenli kulaklık gerekir. Kulaklık klipler ticari amaç sadece içindir. Bu sadece saçınıza klibi. Müzik harika bir şey. Herkes, ama ne zaman koşu müzik seçimleri arıyorsanız onların sık varsa, senin koşmak en zevk almak geliştirmek istiyorum daha mood düşünün.
Eğer, belki biraz klasik müzik sakin ve romantik bir yere götüreceğim, uzak gürültü, kalabalık, günlük endişeler ve stresten koştu duygu iseniz. Geceleri Gardens İspanya akla gelir. Ah! Handel’in Mesih tempolu kışlar ‘gününde sadece bir şey olabilir. Belki de kendi rekorunu kırmak için çalışıyoruz ve sert bugün itmek istiyorum. Chariots Fire of temayı rekabetçi tutmalı.
bazılarımız belirli bir yaş, 1960 ve 1970 için sarstı’s! jogging müzik Bu tür Janis Joplin, Jimi Hendrix, Jefferson Airplane, Grateful Dead, Creedence Clearwater ve Allman Brothers içerir. yılın her günü iyi. Beatles Stones, Doors, Pink Floyd, ELO, Patti Smith, Frampton ve Rod Stewart tüm hareketli tutmak için garanti edilir.
Lirik sık ya da sade bir yansıtıcı ruh yaratıcı vizyonları tanıtabilirsiniz. Bazı Bob Dylan, Pete Seeger, BB King, Albert King, Bob Marley, BIG, İç Journey, Louis James Corrigen, Shareffa, Rhianna, Dominico, Fat Joe veya Siyah Uhru deneyin.
bugün gri ve yağmurlu mu? sadece adrenalin gitmem gerekiyor mu? Bazı gym-eğitmen ağır-beat müziği kan hareketli alabilirsiniz. Pop müzik sanatçıları en iyi arkadaşınız bu durum için olabilir. Bazı Madonna, BT (gibi bir şarkı ile “Superfabulous” Eğer bütün gün uzun vadede isteyeceksiniz!), Olivia Newton John, Fergie, Black Eyed Peas, Nine Inch Nails, Randall Brambrett, Soundgarden, Phil Brown, Peter AÜSS, Mavi Man Group veya Chemical Brothers soruşturma değer.
Sen, jogging müzik seçenekleri ile görebilirsiniz, tüm deneyim tür bugün arıyorsanız bağlıdır. Temel olarak, onu ne olursa olsun, teknenizin yüzen geliyor. Müzik ve jogging gerçekten el ele yürür. Oluşturabilir ne, keşke senin koşmak uzunluğu isteği dünya.

Leave a Reply