Ke?fetmek nas?l M

Ben ilk müzik tarihi çalışmaya başladı, ne geçmesini olduğunu bilmiyordum. Ben bir kavram ki müzik tarihinin biraz önemsiz bir icra edilmesi vardı. . .
Ben kredi ihtiyacı nedeniyle Dürüst olmak gerekirse, ben sadece klasik müzik tabii benim tarih izledi. Ben biraz sizin emin orada ki ilgili olabilir duyuyorum. Nasıl tamamen ilginç müzik tarihinin olabileceğini bilmiyordum. Siz, bizim kültür bize gerçekten müzik anlamak çalışma olmayan birçok bakın. Dünyanın çok, müzik bir dil, ama bizim için o biz pasif tüketilen bir şey.
Ben Batı müziği tarihi hakkında çalışma, ancak benim için tamamen değiştirdi başladı. Biraz tecrübe müzik aletleri kullanılarak oldu, ama yeteri kadar gerçekten hangi müziği ilgilidir anlamak hakim değilim. Bu sınıf bana gösterdi.
Ne zaman bize bir çok müzik hakkında geçmişi düşün, bu rock müzik tarihinin anlamına gelir. Biz müzik düz olduğu için tarihin düz olduğunu varsayıyorum. Aslında, ne böyledir. müzik tarihinin, ister, her zaman karmaşık hakkında klasik müzik, rock müzik, caz müziği veya başka türlü konuşuyor. Yeni chord yapılar onlarla insanlığın anlayış yeni formlar taşıyan ayarlanmıştır. Yeni ritmik desenleri, tarih anlayışı, yeni metodlar ile onları taşıyan kurulur. Ve müzik hepsi gösterir.
Müzik Tarihi bugünlerde daha da ilginç. Bile sınıf sona erdi, ben müzik tarihi hakkında bilgi durduramadım. Bu benim iştah teşvik vardı ve ben daha istiyordum. Ben keşfetmek olabilir tüm müzik tarihinin miktarlar satın aldı. Hatta daha önce daha fazla benim müzikal bilginin geliştirilmesi umuduyla bana ilgi yoktu müzik formları incelemek başladı. Ben okulda çok farklı bir konu doğru inceliyordu – mühendislik diploması – Ben vazgeçip geri müzikoloji bir derece elde etmek için gittiğini düşünmüştü. Yani ne kadar konu hayran ederim.
Eğer müzik tarihinde önemli bir ders almış hiç varsa, ne üzerinde kayıp olduğunu bilmiyoruz. Ne hakkında bir şekilde olduğunu bilmiyorum, ama sonra tekrar kaçırmayın. . . İnan bana CD’leri size yine aynı ses asla. Aslında sadece cdler ama medyanın size herhangi bir tür ya da sevdiğiniz müziği çalmak için kullanır. Her şey çok daha zengin, çok daha aydınlık ve çok daha önemli gibi görünür. Yeni bir şarkı, ve dünyada varlığını hayal yeni bir yolu olmanın yeni bir yol yansıtabilir. İşte müzik tarihini öğrenme çoğumuz anlamına gelir. Sadece denemek ve göreceksin.
Müzik dinleme artık yepyeni bir anlamı vardır. Sen müzikal kalıplarını orada her çeşit hayal edebiliyorum dünyada. Bu müzikal zihin gerçekten genişletin olun.

Leave a Reply