Kishori Amonkar, Hint Klasik M

Ganasaraswati Kishori Amonkar duygulandırıcı bir ruhsal yaratıcı müzik sanatçısıdır. Zaman ona konser için oturur ve onu tanpura tunes, onun enerjisi onun güçlü hisler ile oditoryum dolgu kurar. Onun için artık ibadet kutsal bir yerdir. notlar akarsu gibi dışarı onu, sesler ruhunuzu dokunmaya başlar. O Bhava Raga yaratır. Duygular soyut form uyandırdı olsun. Hissedebiliyorum o müzik yaşıyor. Onun tüm kişi müziktir. O seyirci Rasa kurar.
Çok kolayca ona geliyor. Ama bu arkasında sadece Riyaz annesi Mogubai Kurdikar, ancak derin düşünce sürecinin yıl hangi sesler ve duygulandırıcı bir akım olarak ortaya getirme sanatının mükemmelliği için onu sürekli arayış içinde gizli nüansları anlamak olgun yol açmıştır şarkı söylüyor Hint klasik müzik. O nasıl yavaşça kalbinizin hassas telleri Yankılanmakta ve kafanın içinde mutluluk tuşa bilir. şarkı söylüyor zaman O aklını büyüleyici bir ustalık var!
Kishori her dinleyici için inanılmaz bir sevinç vermiştir. Ve onun yorumu aynı değildir. O sürekli onu kompozisyonlarda onu her performansla seyirci uyutmak için yenilemektedir. O eski disiplin almıştır ama yeni taze yeni yeşermiş nilüfer gibi parlayan yapılmadı!
Hayır o dünya müziğinin içinde konuma sahip merak ediyorum!

Leave a Reply