Klasik Ev Okulla?ma

Siz klasik müzik, düzenli film, klasik şehir duydum, nasıl olsa siz klasik Evde Eğitim duymuş? Evet, böyle bir şey ve onun tamamen bu sezon artmış ve ebeveyn homeschool onların çocukları için, iktidardaki yapıyoruz yaş seçkin. kamu okulları, ölçekli-aşağı ve enerjik öğretmenler oluşturdu kısıtlandığını ve derin anaokulu şiddet sonsuz dolduruyor ile onun bu büyük küçük çocuklar evlerine güzel evim kendi K-12. sınıf entelektüel acquirements tükürme sürpriz değil.
Sen headmost klasik bir eğitim ne sırayla Evde bu şekilde empati ile empati gerekir. Klasik öğrenme arkasındaki temel teori şu: koçluk ve şekilde youngling bilişsel evolvement ile dönüştürmek gerekir derse. bilgi klasik şekli sözcülerinin okullaşma ki tek teknik güzide bir 5 an eski ve olamaz ayrıca bir genç kullanılabilir inanıyorum. Çünkü, orada gencin bilgisi sürecinde çözüm bulunmadıkça koçluk üç öğün: Trivium, Analitik ve Özet olduğu belirlenmiştir.
Trivium ilkokul yıllarında ele ve özellikle açık ve seçik düşünme merkezidir. Bu sırada, gerçekler ve belirli kategorilerden ilgili verileri ezberlemenize öğrenci alma konusunda öğretmen spot.
Analitik geliştirme sonraki sınıf içinde gelir ve bu temel esasları üzerine kurmak ve ayrıntıları bilmek ve seçkin düşünce ve istihbarat gerçekler hemen spurs öğrencileri alır.
Son arka plan, özet, pahalı sınıf yıl haleler sırasında öğrencilerin konu ile ilgili konularda kutusunun yan dışarı düşünmek ve kategoriler kendi kafası ve duyguları ifade edebilmek öğrendim varlık harnessed olduğunu.
tarihi Klasik eğitim spot derin ağır, sanat, İlahiyat bilimleri ögretim üyesi olmak bir İncille dünya görüşünün Batı uygarlığının kültür ve ilerleme. neden koçluk bu şekilde çok İsa’nın takipçileri ile homeschool onların gençler isteyen lider olduğunu bu nedenle.
Orada malzeme scads orada bilgi evde klasik bilgi teknikleri ile tatlı evde çocuğunuza yardımcı olmak için var! eğlenceli tanışmak olun!

Leave a Reply