Klasik Filmler Of Magic – A Complete ?nceleme

Kuşkusuz klasik film üretimi bir zımba bu yana en iyi “buluş” olmak için var. Aslında, klasik film bizim çocuklar, o zaman sadece üç televizyon kanalı izleme imkanı kısıtlı Cumartesi öğleden sonraları olarak rahatlama verilmiş idi zaman biz yararı oluyordu Pazar-baba Wide doğru çekiliyorlar değildi zaman Dünya Spor tutulan filmlerin geçmişin zamanlardan; cazibe kız ve çoktan hayattan yolumuza of geçmişti korkusuz erkek özelliği film.
Orada açıkça net bir ayrım, klasik filmler ve klasik filmler arasında sadece klasik dönem elemanları (müzik, kostüm, hikaye, vb) ile birlikte, dün ve sadece İÇERMEZ bugün klasik film zevk adresini istiyorum Tarihin belirli süre ve sonra sadece klasik dönem elemanları özelliği yok.
Tüm zamanların en sevdiğim klasik film, Impromptu ile Haydi başlayın. Bu film, böylece onlara, yazma, boya, oluşturmak oluşturmak için izin George Sand, Franz Liszt, Freiderich Chopin, yanı sıra sanatçılar aldı kraliyet ve müreffeh insanların hayatlarında birkaç yıl canlandırıyor. . . Bu keyifli şirket ve eğlence karşılığında edildi. Filmin odak Sand, Chopin ile ortaklık üzerinde takıntılı olmasıdır. . . Onun zayıflığı (fiziksel kararsızlıkları) kadar müthiştir onu saldırganlık. Ayrıca costuming, emin için müzik (), diyalog ve ayar bütün olarak yönü dramatik olan, tekniği ve kelime ve duygu teslim. Dahası orada bile bir tema ya da iki artık zamanın başlangıcından itibaren her insan kadar özdeşleştirebildiğim veya takdir-sevgi / nefret / kötülük ve özlem / olarak filmin kendisi kadar klasik oldular ait motifler iyidir.
Orada zevk diğer klasik film seçenekler vardır ve bu da daha marjinal (veya daha az popüler) mainstream olanlardır. Ben şahsen, Bayan Parker ve Vicious Circle (gerçi açıkça POST-Klasik Dönem), Wilde bulmak ve Jefferson, örneğin gibi Amadeus, Emma, Piano gibi klasik film alkışlamak ve Kenneth Branagh, Emma Thompson, herhangi bir sayıda beğenilen parlak [yeniden] yapımları.
Ne zaman düşünmek klasik film, ne akla gelir? Bazıları için, siyah beyaz veya büyük toz peruk ya da belki belki klasik müzik düşünebilirler? Sık sık düşünüyor musunuz hakkında hayali elbise ve formaliteleri? Yoksa popülerlik içinde açısından klasik film olma devasa düşünüyorsunuz? -Göre Veya sadece belki klasik film düşünüyorsunuz herhangi bir birey olarak belirlemek belki bir itiraz, doğruluk ve estetik? Bana gelince, ben güzellikleri ve beaus ile siyah beyaz sinema almak eğilimi, curmudgeons ile komediler, içine yorumlar geçmişlerini insanlar o idi. . . hakkında, keşfetmek bizim gibi ama ne sais quoi ki araştırmak gerekir, bir parçasını je ve derinlikte büyük olarak takdir ve biz belki bir enine geniş olarak.

Leave a Reply