Klasik Konserler ve kanallar Amsterdam

Orada çok daha fazla esrar, kafeler ve kırmızı ışık bölge daha Hollanda’nın başkenti etmek. onun daha tohumlu konumlar için ünlü olmasına rağmen, Amsterdam da yeşil ot küçük çanta içermeyen yüksek kültür bol sunar.
Grachtenfestival – Amsterdam yıllık kanal festival – klasik performanslar dokuz gün boyunca 70 konser ücretsiz gösterileri bahçeler ve evler ve kanal yan sakinlerinin çatı teraslar üzerine verilen bir dizi de dahil olmak üzere 20 farklı yerlerde, etrafında düzenlenen oluşan sağlar. Olay, etkileyici Prinesngracht konseri ile doruğa, Hotel Pulitzer önünde yüzen devlet düzenlenen ve klasik taraftar binlerce çekiyor.
Ama Grachtenfestival hakkında eski moda klasik parçalar değil, “Şşşt … o Happens!” klasik müzik ile müzikal içeren kaya yeni nesil bir erkek kardeşim ve dinleyiciler almayı garanti terkedilmiş bir tema parkı, kontrol freaks dışında bir sürü karışık olsun kardeş hikayesi anlatan bir müzikal noir yaratmaktır bir rollercoaster ride
Festival ayrıca karşılamak ve bazı iş en büyük isimleri öğrenmek klasik müzisyenler ve şarkıcılar isteyen için ender fırsatlar sunmaktadır. Opera sanatçısı Nelly Miricioiu, Rossini, Donizett ve Bellini’nin operaları belcanto birçok parçalar söylenen, ve opera izleyicilerinin onu lirik kaliteleri dünya çapında captivates master class yayınlanmaya başlayacak ve yetenekli genç şarkıcıları ararken bu yılki festival sırasında.
Ve klasik eğer sizin için, Amsterdam bol diğer festivaller sizin kanal tekne şamandıra vardır onu kesmiyor. Queensday Queen annesinin doğum günü kutlaması ve Hollanda bütünüdür büyük bir parti haline gelir. Amsterdam portakal döner ve büyük partilerle bir karnaval atmosferi, Hollandalı ve uluslararası sanatçı ve yüksek sesle müzik bol varsayar.
Veya hakkında Hartjesdagen, erkek, kadın ve kadın kılığında gelen bir festival bazı tarihçiler tarihleri geriye ortaçağdan inanıyorum erkek kılığında gelir. Film meraklıları Amsterdam Fantastik Film Festivali, tür bir dizi: fantezi, korku, doğal kurgu, gerilim, anime ve kült ve her iki Hollandalı ve uluslararası sinema birleştirmek kutluyor zevk alabilir.
birkaç havayolu Holland rotalar için yolculuk kolay Amsterdam uçuşları ile bol seçim için yapım İngiltere’de hizmet grubu.
Amsterdam’da Hollandalı karnavallar klasik konserleri kadar, yaz festivali eğlence dolu, bu yüzden şaşırtıcı insan bu bol şehre bulmak gelmek değil sadece kahve dükkanları ve esrar fazla.

Leave a Reply