Klasik Müzik dinlerken Faydaları?

Sadece klasik müzik dinlemek ve ben rock müzik dayanamıyorum. Orada herhangi bir yarar klasik müzik dinlemek için mi?

6 Responses to “Klasik Müzik dinlerken Faydaları?”

 1. QUESTION GIRL Says:

  YOU toplum tarafından beyni yıkanmış ediliyor

 2. luve112 Says:

  Evet, müziğin gerçek şeklidir. , Böylece bir artı gibi. Ayrıca, hem de rahatlatır aklını geliştirir. Bazılarınız uyku yapar, bazıları düşündürüyor, bazı mutlu ediyor, bazıları seni üzüyor, ama klasik müzik şaşırtıcı deneyim parçası olması olup enstrümental ve vokal.

 3. Legandivori Says:

  Bu nispeten aklı başında kalmak ve işitme esmek uzağa değil.

 4. Muse - Viktor's Mommy Says:

  Bazı rock müziği bana uyku yapar. Bazı punk müzik beni mutlu ediyor. Bazı şarkılar beni üzer mi. Klasik müzik dışında durmazsa veya bu açıdan müziğin diğer formları üzerinde daha fazla yarar var bence. Ayrıca, bazı klasik müzik orada hangi düpedüz sizinle ve sizi rahatsız kesinlikle değil sakin yok unsettles.Ayrıca mutlaka adil müzik (en azından bir daha bu kadar popüler, çağdaş rock dinlemeye daha dinlemek için beyninizi uyararak değil, örneğin). Anlıyor Ancak, / teorisi, metin, form, vb müzik anlamak, sonra da beyin kesinlikle (bir sürü) teşvik ediliyor çalışıyoruz. Bu da bazı insanların karmaşık caz veya rock (yani Opeth ve math rock dinlemek için), ancak söylenebilir.Ayrıca, tüm sanat müziği mutlaka iyi veya (tıpkı tüm popüler müzik kötü ve anlamsız olduğunu) koymak düşünce öğrendim. zaman test durdu ne şans, en iyi ve değer işitme WS.Ben cevap sanırım başka türe müzik / style dinleme kıyasla herhangi bir gerçek faydalar orada oturan ve pasif bir Beethoven’in Symphonies bir dinleme değil. Etkin bir dinleyici, sonra eğer Ancak buna yararı çok fazla.

 5. ravenaa_wolf Says:

  , Aşağı müziği başka türlü dinlemek insanlara bakmak, kalın gözlük ve bir better-than-sen aksan kullanarak ve sadece müzik 1770 “gerçek müzik öncesinde” yazılı düşünün start up takılıyorum. Ya da belki bu sadece benim öğretmen’s.Hayır, müzik, klasik müziği size daha akıllı yapmaz.Hiçbir yarar sen 45 dakika şarkıyı zevk sürece klasik müzik rock müzik üzerinden dinleme vardır.

 6. geekchick Says:

  Ben klasik müzik yararları hakkında blog. benim girişleri hemen hemen% 100 peer-(bazen onları okurken bir mola) ve bu yaklaşık% 40 dergi gözden neuroscientific çalışmalar PET, CAT, MRI veya diğer fiziksel beyin çalışmaları kullanıyorsanız araştırma çalışmaları ile desteklenmektedir.Blogum burada http://www yer almaktadır. wikyblog. com / CynthiaWunsch.Ben bugüne kadar okudum sadece çalışmalarla, ben çalışmalar başka 15 ay boyunca iki haftada bir blogging program tutmak için klasik müzik faydalarını gösteren yeterli diyecekler.

Leave a Reply