Klasik Müzik

Var web üzerinde birçok klasik müzik forum da bulunmaktadır. Bazı ve dostane iyi yönetilen, diğerleri daha az çok vardır. karar verirken bu faktörleri bir forum bakmak katılmaya zaman: -

»Gönderme kuralları kontrol edin. Onlar kılı kırk yaran bir kitle var ve yapılmaması gerekenler mi? Eğer öyleyse, bir forum yöneticisi tur sonra, ne yazmak için söylüyorum çalışan bulabilirsiniz. »Eğer kişisel bilgilerinizi korumak için bir gizlilik politikası var mı? , Sert katılmadan önce düşünmek durumunda. E-posta adresi spam listesine satılabilir. »Üyeleri birbirlerine, e. diğer saldırı izni var g. post küfürbaz kötüye kullanma, kelime incitmek ve hakaret tasarlanmış, gizlilik, cinsiyetçi, ırkçı veya homofobik kötüye ihlalleri? Bazı insanlar kesilmiş ve bu forumların itme tadını çıkarın. Diğerleri onları üzücü buluyorum. Bu çocuklar için uygun değilsin. »Orada Züppe atmosfer var – klasik müzik vardır elitizm ün – üye ismi düşürme veya noktadan olup olmadığı hakkında bir ‘a’ ciddi amatör profesyonel ‘ya da’ ciddi dinleyenin konum puanlama ile. Bir forum üyeleri profilinde nerede hiyerarşisinde uygun söyleyecek bir rozet giymek yapar! müzisyenler edilir gibi olmayan müzisyenler ve uygun saygı mı? »Web sitesi, myspace sayfasında, Facebook hesabı vs bağlamak için izin var mı? Bazı forum yöneticileri diğer klasik müzik sitelerine bağlantılar konusunda paranoyak ve sahip kurallar onları yasadışı ilan. Bu çocuklar, ‘disiplin’ kendi kuralları bozduğu için Üye! »Moderatörler ban-mutlu mu? Spammers ara sıra küfürlü poster kaldırılmış ve ele alınması gerekir, ama kolay yere top gidip üyelerinin ‘yönetimine korkusuyla mağdur olmak kadar emme ile bir kült benzeri bir atmosfer yaratmak. »Aniden veya ortadan kilitli olsun Konuları musunuz? Yine, bazen gerekli olan bir tartışma sansürlemeye – yasal nedenlerle demek – ya da ateşli bir değişim sona – insanlar serinlemek izin – ama kolay aşırı kontrol ve olmaya meşru tartışma kısaltmak etmek. »MP3 ve puanları post edebilir misiniz? »Eğer albüm fotoğrafları upload edebilir ve onlara hotlink? »Orada rahat bir ortamda ilgili olmayan müzik konularda sohbet edebilirsiniz genel forumlar var mı? »Site içeren veya bağlantı, yetişkin içerik mu? »Üye dostu var ve yeni gelenler için karşılama? Yoksa yeni üye ihmal, himaye ya da hakaret ile yabancıların bir hizipçi güvensizlik mi? »Spam, i. dolu forum var e. yöneticiler kendi işi yapmak için başarısız nelerdir? »Forum reklamlarla sıvalı mı? Birkaç mütevazi reklamlar tolere edilir – sunucu maliyetleri ve fon yeni özellikler ödemek için – ancak bazı forumlarda ve üst üyeleri üzerinde reklamlar yoluyla içerik ulaşmak için yola savaşmalıyız gidin. »Orada iyi bir toplum, insanların birbirine destek ile hissediyorsun? Mu Ya da forum sahibinin ego için sadece bir araç mı? »O canlı günlük mesajların saygın bir numarayı ilginç tutmak için birlikte mi?

Klasik müzik forum, eğitim eğlenceli ve yararlı müzisyenler için kariyerlerinin başlangıcında olabilir. Beste müzik yalnız bir iş olabilir ve bu iyi durdurup gibi düşünen insanlarla sohbet’s. Aynı saat her gün için bir araç uygulama öğrenciler için de geçerlidir. En klasik müzik forumları iyi nezaketle zamanlarının bir online topluluk hizmet vermeye gönüllü iyi insanlar tarafından işletiliyor. Ama, herhangi bir grup, elektronik forum gibi işlevsel olmayan, bu nedenle özenle çevrimiçi müzik topluluğu seçmek olabilir.

Leave a Reply