Klasik Müzik?

Hiç şarkı sözleri ile biraz iyi klasik müzik gerekir. Herhangi bir öneriniz var mı?!

11 Responses to “Klasik Müzik?”

 1. Elise Says:

  i Mozart, Beethoven, Çaykovski, ya da bekâr bir şey aşk.

 2. afraid and 21 Says:

  Gerçekten ne döneminin sizin için gidiyorsun bağlıdır ne de, herhangi bir besteci ve aynı zamanda süresi ilgilenen enstrümantasyon.Her müzikal dönemin farklı şeyler sunuyor.Ayrıca bağlıdır ne kadar ileri sınıf klasik. . . . . . Eğer 20. yüzyılın başlarında dahil edebilirim?Ayrıntılı bilgi için lütfen gereklidir.

 3. Dad's found yer scoo'er Says:

  biraz daha, i. belirli gerekir düşünün e. ne klasik dönem, ne çalgı (lar) vs

 4. Cathal G Says:

  Dvorak’ın Yeni Dünya Senfonisi. . .

 5. brian777999 Says:

  Eğer orkestra veya saz solo istiyorsun?

 6. jacyinbg Says:

  Ne yazık ki sizin için ne lüzum o, onun biraz zor, bunu herhangi bir uygun öneriler sunmak için söylemiyorum. Sen rağmen seçim çok bir cehennem var.Eğer İngiltere Senin radyoda Classic FM için size nağme öneriyorsun iseniz. Sana başka bir ülkede olması durumunda bunu kendi web> classicfm üzerinden dinlemek olabilir sanırım. com

 7. del_icious_manager Says:

  Kelimenin tam anlamıyla seçim adet on binlerce var. Yapabileceğiniz en iyi şey kulaklarınıza, maceracı olmak açık ve kendiniz keşfedebilirsiniz kendi kararını yapıyor. En büyük sevinçleri Benim için müzik hakkında bu keşif sabit bir yolculuk olmasıdır. Uzun her mükemmel parça hiç yazılı duymak için yeterli canlı asla ama harika çalışıyor.Dinle, Go zevk – ve harika bir zaman var.

 8. ditdit Says:

  Satie-GymnopediesRavel-BoleroBeethoven’in 6 senfoniChopin-minuetsDelibe-bale müziğiHaydn saat senfoni

 9. Christ Billy A Says:

  -Bale şarkı: Tema Şeker Erik Peri, Swan.G-menüetin-Canon DBumblebee of-Flight-Waltz op. 18

 10. Malcolm D Says:

  Acaba bir daha belirsiz olabilir mi?

 11. alegna Says:

  i Paganini’nin bir teması ve onun piyano konçertosu üzerinde hiçbir Rahmaninof’s rapsodi seviyorum. 2 c minor. Ayrıca Holst’s Jüpiter (daha önce bu şarkının orta kısmı dinledim olabilir). Ayrıca, Prokofiev’in op75 yok. piyano, montagues ve capulets için 6 on adet (i hareketi 6 olduğunu düşünüyorum)

Leave a Reply