Konserler i

Bir konser bir dinleyici kitlesi önünde bir müzik canlı performans. performans Bu tür tek bir müzisyen ya göre, resital veya bir orkestra veya müzik grubu gibi müzikal bir topluluk tarafından da sevk yapılabilir. Konserler ayarları veya pub gibi yerlerde farklı tutulur, gece kulüpleri, konser salonları ve büyük çok amaçlı binalar ve bazen spor stadyum. bir müzisyen konser için kişi halka açık olduğunu platformudur. Sadece bu değil, konser bazen para toplanan yarar bazı nedenleri gider sadaka, uğruna düzenlenmektedir.
Herhangi bir müzik grubu büyük kitlelere beklediğini Ama bu aynı konser çok ayrıntılı ve pahalı gidebilirsiniz. amacıyla atmosfer daha heyecanlı onlar değişiklikler müziği, bir ölçüde konser müzik vites olarak kabul edilebilir için bunlar bazı kaydedilen video vb başına gösterisi büyük video ekranlarının dövmek göre sahne ışıkları gibi bazı özel eğlence aygıtları eklemek için .
önemli müzik dişlilerin konser müzik biri de uygun bir davulcu için rahatça oynamak için yapar şekilde düzenlenmiştir kit, drum olduğunu. bir davul setinde bulunan bileşeni müzik türü, kişisel tercihler, mali kaynaklar ve ulaşım davulcu seçeneklerine göre değişir. Her kit davul bireysel araçları ellerin yardımıyla, vurdu vardır, fırçalar ve tokmaklar yapışır. Bir ilginç aslında hakkında davul bunun bir temel tasarım değişmeden yıl yaklaşık binlerce kalmıştır dünyanın en eski araçlar olmasıdır.
Synthesizer, üretim veya ses sinyal sürecinde nota gibi ses tonları manipüle yeteneğine sahiptir elektronik müzik aleti bir tür. bir klavye ile geliyor, çünkü bazı piyano veya bir organ gibi geleneksel müzik aletlerinin benzer. Analog, dijital ve yazılım synthesizer üç ana türü vardır. Bu orada bu üç kombinasyonları kullanarak inşa edilmiş bazı synthesizer halk olarak bildiği vardır ek olarak hibrid synthesizer.
mükemmel beşte dört telli Keman, popüler müzik dişli, konser sırasında tercih edilen tek sahne müzisyenler tune bir selam verdi dize alet. Viyola ve viyolonsel de bu aileye aittir. Kemanın oyuncu kemancı ya da kemancı olarak da bilinir. Bu müzikal dişli de, caz, Hint klasik müzik ve halk müziği klasik müzik gibi çeşitli tür kullanılır.
Başka ve tanınmış popüler konser müzik dişli bir piyano bir klavye ile oynadı. Kelime piyano İtalyanca dil ismi türetilmiştir. Orada piyano üç çeşit olmak üzere, dik, büyük ve moderndir. Piyano genellikle parke ile, akçaağaç yapılır vb kayın
Guitar genellikle altı dizeleri ama dört, yedi, sekiz, on ve on iki dizeleri gitarlar da bulunmaktadır gelmek araçtır. Gitar iki geniş kategoriye, yani akustik ve elektrik ayrılabilir. Akustik harici cihaz bağımlı olmadığını biridir yerine bir soundboard gitar vücudunun ön kısmında sabit kullanır. elektro gitar katı, yarı boş organlar varken ve amplifikasyon olmadan az ses üretir. gitar Bu tür yaygın jazz, blues, kullanılır ve rock and roll.
daha bunlar orada yaygın kullanılan birçok konser müzikal Diş Diğer.

Leave a Reply