mümkün nasıl müzik çalmak için öğrenmeden klasik müziğin teknik ayrıntıları anlamak mümkün mü?

Ben genellikle klasik müzik performansları ve müziğin kendisi ile ilgili birçok eleştiri okumak ama tüm detayları anlayamaz, gerekli olan bilgi ve yorumlar anlamak için çalan müziği öğrenmek için?

6 Responses to “mümkün nasıl müzik çalmak için öğrenmeden klasik müziğin teknik ayrıntıları anlamak mümkün mü?”

 1. ianbrightman1975 Says:

  i hayır olarak sırayla nasıl nasıl (ideal) biz arife standart bazı sağ kanlı salak tarafından ancak değerlendirme yaptık Müzik teorisi öyle bir kavrayışa varsa zihin çalıştığını bilmelisiniz müzik critisise bilmek söyleyebilirim yardım

 2. Malcolm D Says:

  Gerekir en azından temellerini anlamak. Beat yolu bu bilgi elde etmek için oyun, mutlaka gerçekleştirmek değil öğrenerek, ama sen performans açısından ve müziği takdir noktası olsun.

 3. Exo_Nazareth Says:

  Herhangi bir gerçek anlamda değil. ile Bildirimi tüm kulak eğitim CD’leri için bir enstrüman çalmak var, kolej tüm müzik dersleri piyano temel bir anlayış olmaktadır. Sadece ucuz bir klavye almak ve klavye öğrenirler. Zor değil o sırada her şeyi anlamak mümkün olacaktır bu konuda.

 4. suhwahaksaeng Says:

  Exo_Nazareth haklı. Öğrencilerin en az piyano eğitimi ile ses binbaşı çünkü benim üniversite teori sınıfında, öğrencilerin en fazla sorun vardı. piyano yeterli idi o az öğrenci Ancak, iyi yaptı.bir piyano-yetkin kişi hemen bir klavye görüntülerini hokkabaz çünkü o zaman gibi terimleri “yedinci azaldı” ve “altıncı,” sadece vokal eğitimi veya orkestra enstrüman eğitimi yapamam olan bir kişinin ise artar.

 5. Ravelinsky Says:

  nasıl müzik çalmak için bilmek klasik müzik teknik detaylar anlamada yardımcı olur. Tüm ritimler ve armoniler devam etmektedir ne söyleyebilirim ve bunun gibi şeyler. Ben gerekli nasıl oynamak ya da en azından okuma bilmek için, müzik tamamen anlamak için sıralama olur herhalde.

 6. oracle2world Says:

  Evet.Eğer sizi dinlemek müzik, bütün bu önemli gibi.hakkında klasik müzik yazmak İnsanlar yiyecek, hakkında insanlar gibidir. Denemeden nasıl sert Sen etkisi kağıt üzerinde olursa olsun, sözcükleri kullanarak ifade edemez.Hatta eleştirmenler söylediğini anlamaya çalışıyorum zahmet Ben olmasaydım. Fark etmez.Şimdi beste, piyano ÇOK yararlıdır oynamaya ilgileniyorsanız eğer.

Leave a Reply