M

ABD’de nesiller için bizim kültür sıkıca müzik kurulmuştur. Bazıları bu kaynağı bizim çeşitli miraslar, ama gelmek her zaman bir bir kuşaktan diğerine meydana değişikliklerin geçerli altındadır. Bizim müzikal mirasın büyük bir bölümü klasik müzik Avrupa’da son 3-4 yüzyıllar boyunca kaynaklanan dan geldi. Bu klasik müzik bestecilerinin çoğu intelectually üstün idi. Ayrıca bizim yaratıcı bir hediye ile çoğumuzun yok mübarek idi olmanın mükemmel zift ve kendilerinin zihinlerinde duydum melodiler yaratmak için

Bazı erken müzik ABD menşeli İrlandalı ve İskoç göçmenleri kimin Applacian Dağları yerleşmiş birçok geldi. Bu ilk şarkıları “bellek” olduklarını kendi menşe ülkeden hatırladı söylüyor. Birçoğu izole homesteads yerleşti. az ya da hiç diğer insan temas. Bu izolasyon nedeniyle, onların miras müzik değişmeye başladı. Erken şarkıların çoğunda aile öyküleri bir genertion diğerine hatırladı edildi. Şarkının her satır nota bir yetiştirmekle bir soru işareti benzeyen sona erecekti. Belki de bu dinleyicinin hikayenin onaylaması soruyordu. Eğer aile hikayesi daha az vurgu ve hikaye şarkılar söylüyordu Zamanla daha fazla içerik univeral oldu. Bugün bu hikaye ülkemizde batı müziği şarkılar söylüyorum keyfini çıkarın.

çok kısa bir süre içinde, müzik teslim kayıtları kaset kaset kompakt diskler, dijital müzik değişti. 2005 yılında müzik dijital pazar 2 idi. 7 milyar dolar ve 2010 yılında olmak üzere tahmini ise 15 milyar dolar. Bu sayıda ne kadar önemli müzik kültürümüzde önemli bir faktör olmaya devam etmektedir onaylamak gibi görünüyor.

dijital müzik için iyi bir kaynaktır için http:www gidin. quickinfo247. com/10135406/TF

Günün Word türetme: “Carte Blanche” Ya nasıl geldi seçme özgürlüğü anlamında “tam yetki” ifadesini kullanmak. Uzun önemli bir adam için onun adı ile kağıt veya yazışması kartların bir ast boş yaprak vermek için özel yapılmış dibinde, böylece alt sağ neyse o imza yukarıdaki diledi doldurmak için giving imzaladı. Eğer kağıt veya kart üzerinde herhangi bir yazı olduğu için. Bir beyaz kağıt veya veya Fransız “Carte Blanche”.

Leave a Reply