M

Biz, biz sevgi, ağlarız gülümseme. Biz insanlar hayatımızın duyguların geniş bir yelpazede deneyim. diğerleri kendi zihninde die süre Bazıları ifade edilmiştir. Ama ezelden beri, duygularımızı müzik aracılığıyla dile edilmiştir. Müzik, yedi ayrı tunes oluşur, aslında insan duygularının bir ifadesidir.

Müzik gibi belirli nitelikler, perde, melodi, ritim ile karakterizedir ve frekans. Ve müziğin her türünü yeniden karakteristik bu yukarıda belirtilen nitelikleri belirli derecelerde gereğidir. Bir melodiyi romantizm ifade ederken bir ritmik müzik sevinç karakterize etmektedir. Yine, bir melodi de üzüntülerimi ifade eder. Örneğin, Latin müziği ağırlıklı ritim ve melodi belirli türe göre özellikli. Latin müziği çok Latin kültürü tamamlar Bohemian yaşam tarzının bir ifadesidir. Varyasyon ezgileri ve ritmi duyguların çeşitleri ifade yol açar.geri Batı Klasik doğru bakarsanız, bir şey insan duyguları hakkında evrensel bizi bağlar. Bu bize aklın bir aşkın sahne ulaşmak yapar. Ancak bazı besteciler farzetmek bu duyguları müzik aracılığıyla iletilen bir şey oldukça soyut ve farklı bireylerin farklı algılamalarına göre değişir. Bir Batı Klasik müziğin önemli bestecilerin, Ludwig Van Beethoven idi kim müzikal başyapıtları ile dünya yetenekli sağırlık ile çok genç yaşta (28) de felç olma rağmen. He Romantik dönemin profounder olarak görülebilir klasik Batı.

Doğu Klasik ya da özellikle Hint Klasik müzik bölümleri ve kategorilerin bir numarası vardır. Ancak iki ana bölümden Güney Hindistan’dan Kuzey Hindistan ve Carnaüc Music Hindistani Music vardır. Her şarkı Ragas “olarak bilinir. Melodiler her bu “ragas” nin içerdiği farklı zamanlarda için gündüz göre çeşitli ruh halleri yansıtır. Hint Klasik müzik ağırlıklı olarak tek sesli, yani o melodiyi tek bir satır dayanmaktadır ve belirli bir ritimde söylenen olmak olmasıdır. Yukarıdaki kurallara herhangi bir sapma bir hata olarak kabul edilir.

Hatta halk müziği kültürü ve yaşam tarzını belli bir bölge ile ilgili bir şeyler nakleder. Daha spesifik olmak gerekirse, genel olarak bölgenin bazı popüler masal anlatıcısı.

Ne zaman şarkı bir melodi konur, bu bir şarkı olur. Ancak, müzik de tamamen nereye bir melodi sadece zevk elde vesile olabilir. piyano, keman ve güzel notlar, gitar, hiçbir kelime olmadan duyguları ifade eder. Müzik, insan duygularını en ifade edebilirim. Bu, ecstasy, ve romantizm sevinç ifade de, pathos, acılarını ve ızdırap. P. B Shelly ifadesiyle “Bizim tatlı şarkılar olanlar bizim hüzünlü düşünceler” söyler oldular.

Şaşırtıcı, yürekten söylenen basit bir şarkı bize çoğu insan eserler etkilenir karmaşık bir daha zevk verir. Olabilir bu yüzden pop şarkıları ve kayalar da oldukça popüler bugün bir nedenidir. Ayrıca oldukça doğrudur müzik belirli türde beğenisine büyük ölçüde bireylerin mizaç üzerine bağlıdır. Bu nedenle bazı yumuşak melodiler tercih sebebi ise bazı gibi sert kayaçlardan oluşmaktadır. Bu edilebilir makul bir müzik savundu duyguların sadece bir ifadesi değil, duygu kendisidir. Müzik duygusal bir mesaj olmadan vakum gibi. Bu özü olmayan bir çiçek gibidir.

insan zihninde müzik izlenim güzel William Wordsworth, kendi şiir gösterilmiştir “Solitary Reaper”. ikinci bir alanda hasat iken şair dokunmadan şarkı lass tarafından söylenen büyülenmişti olduğunu. şarkının dili tamamen ona bilinmeyen rağmen, o derin duyguları tarafından taşındı onu şarkının notaları aktarılmaktadır. Müzik zihninde silinmez bir izlenim ve hayatının sonraki yıllarda sol vardı, o ne yazık ki reminisces “Ben delik kalbimin içinde müzik çok sonra o artık” duyuldu.

Oradan net sitelerine çok arkadaşlarınıza, iş arkadaşları Müzik E-Kart gönderebilir ve 123greetings gibi sevdiklerimi vardır. com

Leave a Reply