M

size unutulmaz bir havai fişek gösterisi oluşturmak istiyorsanız, yapabileceğiniz bir şey sadece pahalı havai fişek satın dışındadır. müziğin kullanımı daha popüler kamu görüntüler de, Disney ile koordineli gözlük için standart belirleme haline gelmiştir. Disney onların göstermek togethe koymak için kendi orkestra ve yüzlerce döküm gibi, kendinize bir şeyler yaparak ertelendi olabilir. Şaşırmış, ancak, ne bazı düşünce ve yaratıcılık ile daha iç bütçe elde edebilirsiniz olacak!

İşte size göstermek için müzik yaklaşımı için pek çok yol vardır.

1. Yaratmak bir müzik derlemesi. Bu şarkı bir koleksiyon, bu veya aynı türün olmayabilir olabilir. Derleme bir havai fişek gösteri uygun olurdu şarkılarını heyecan verici olmalıdır. ideal uygun Üç türleri şunlardır:

Klasik müzik – İster klasik müzik ya da değil, klasik müzik hayranı olan film müziklerine kendini ödünç ister film müzikleri veya büyük gözlük. Bunlar havai fişek gösterisi bir Holloywood hissediyorum verecektir. Peices ideal uygun 1812 Overture (Tchaikovsky) vardır, Royal Fireworks Müzik (Handel) ve Uçuş Vakyries (Wagner) ve

Rock müzik – havai fişek çoğu rock konserlerine eşlik edecek ancak bu nadiren havai fişek görüntüler için kullanılan vardır. Sen ve parça büyük daha öyle olacak etkin rock şarkıları herkesin bildiği alinmali. denemek ve büyük riffleri, Zeppelin & Queen Led rock şarkıları pick ideal bunun için vardır.

Broadway / West End tunes – Aslında biz müziğin büyük peices arıyor ve çok en çok satan broadway / West-end gösterir onları bazı büyük numaraları vardır. Amerika (West Side Story), Bellek (Cats) ve Phantom of the Opera işe yarayabilir.

Film Temalar – Bazı büyük Film Temalar John Williams tarafından bestelenen, tekrar akşam bu Holloywood soundtrack oluşturabilir film epik veya Sci-Fi klasiklerinden oluşan bir koleksiyon sağ türünü seçerek vardır.

2. Yerine mutlaka eşlik eden havai fişek için oluşturulan henüz bir şarkı için havai fişek uygun tutmak yerine, sen Fireworkssoundtracks tarafından Müzik ve Havai fişek gösterisi için Story-line “gibi özel bir havai fişek üretim kullanın. A dünya tarzı epik hikayesi kaydetmek James eşlik ediyor / fx havai fişek ipuçları ve ses efektleri ile Bond tarzı soundtrack. ziyaret www. myspace. com / musicforfireworks daha fazla bilgi için veya iTunes yüklenebilir.

Ne olursa olsun sizi yaklaşımı, havai fişek güvenlik önlemleri uygulamak emin olmak ve bunu yapmak için güvenli olup olmadığını sadece müzik izleyin.

Leave a Reply