M

Ben müzik tarihi çalışmaya başladığını hatırlıyorum, ne geçmesini olduğunu fark etmedi. Ben bir kavram ki müzik tarihi önemsiz bir takip gibi geldi. Ben kredi ihtiyacı nedeniyle Dürüst olmak gerekirse, ben sadece klasik müzik sınıfı benim tarih aldı. Nasıl tamamen ilginç müzik geçmişi olduğunu fark etmedi. Siz, bize kültürümüzün bir çok gerçek müziği anlamak çalışma yok bakın. Dünyanın çok, müzik bir dil, ama bizim için o biz pasif tüketilen bir şeydir. Ben Batı müziği tarihi hakkında çalışmaya rağmen başladı, bu benim için tamamen değiştirdi. Biraz tecrübe oynarken müzik aletleri vardı, ama yeteri kadar gerçekten hangi müziği hakkında anlamak hakim değilim. Bu sınıf bana gösterdi.
Ne zaman bize bir sürü hakkında müzik geçmişi düşünmek, biz rock müzik tarihinin düşünüyorum. Biz müzik düz olduğu için tarihin düz olduğunu varsayalım. Aslında, ne böyledir. müzik tarihinin, ister klasik müzik, rock müzik, caz müziği, yada başka tür demek, her zaman karmaşıktır. Yeni akor yapıları insanlık kavrama yeni yollar onlarla taşıyan ayarlanmıştır. Yeni ritmik desenleri, zaman anlayış yeni yollar onlarla getiren tanıtılmaktadır. Ve müzik hepsi gösterir.
Bile sınıf bitmiş oldu, ben müzik tarihi hakkında bilgi durmak olmaz. Bu benim iştah whetted vardı ve ben daha istiyordum. Ben bulmak olabilecek tüm müzik tarihinin miktarlar aradı. Hatta daha önce daha fazla benim müzikal bilginin geliştirilmesi umuduyla bana ilgi yoktu müzik biçimleri keşfetmeye başladı. Ben okulda çok farklı bir konu doğru okuyan olmasına rağmen – mühendislik diploması – Ben vazgeçip geri müzikoloji bir derece almak için gittiğini düşünmüştü. Yani ne kadar sorundan büyülenmiş ederim. Eğer müzik tarihinde önemli bir ders aldı, artık ne üzerinde eksik olduğunu fark yoktur. CD’leri size yine aynı ses asla. Her şey çok daha tırmanmak çok daha zengin, ses, ve çok daha önemli. Yeni bir şarkı, ve dünyada yaşam hayal yeni bir yolu olmanın yeni bir yol yansıtabilir. İşte müzik tarihi hakkında bize bir çok yapacağını öğreniyor.
mesleğinizin müzisyen ise, er ya da geç bir şey içine sipariş faturaları ödemek için alçaltıcı tür çalışmaları gerekecek. müzisyen bir çok düğün için oyun, Bar Mitzvah veya mezuniyet ve doğum günü partileri. Diğerleri reklam ve film müzikleri için şarkı oluşturabilirsiniz. Benim durumumda, ben faturaları bir kapak grubunda çalışan ödemek am güçlü.
Bu daha hayal olabilir zor olduğunu. Sen bar kalabalığın tatları üstünde olması ve bu ağrılı olabilir. İlk olarak, gerçekten nasıl güncel kalmak için görmezden geliyor. Ben top 40 şarkı çizelgeleri de, yani en iyi yöntem ne olduğunu ve ne bilmek olurdu endam baktı değildi.

Leave a Reply