M

bizi Herkes içinde müzik vardır. Ve bu soyut bir ifade, ama bilimsel olarak kanıtlanmış gerçek değildir. Moleküllerin DNA “ses” Bizi içten ve dıştan müzik müzik içimizde tutulması ise çok önemlidir.

Bilim adamlarına musica € ™ ilgili araştırmaları büyük önem İnsanlar üzerinde etkisi var. Dikkat bu tür araştırmalar son yıllarda artmış ve sonuçları ilginç ve inandırıcı. Örneğin, klasik müzik inek dinledikten sonra daha hızlı ve patlama çiçeklenme içine 2 hafta önce büyüdü süt ve mimoza ve petunias onların verim artmıştır. 120 meme besleme anne denemede Japonya yer aldı. Bazı kadınlar klasik müzik dinledim, diğer kadın pop ve rock müzik dinledi. Birinci grupta süt miktarını yüzde 20 artış, ve ikinci grup – iki kez azalttı.

Bu tür araştırmalar girişimi bilim ve sanat (müzik sentezlemeye) vardır. Ama eski Hindistan, bilim ve sanatta tek yaratıcı gücün parçaları olarak kabul edildi. Antik Hindistan biri tüm bilgi Vedalar (Kutsal Hint Kitap) bulabilirsiniz ve dört ana Vedaların Sama-Veda tamamen müziğe adamıştır. Vedalar dünya yaratmak göre ilkel ses başlatılabilir “OM”, hangi göründü ise Yüce (Sadashiva) ve onun yaratıcı enerji (Adi Shakti) bölümü. “OM” evrenin temeli ve ilk müzikal sesi duyuldu.

İnsan ince sistem 7 ana çakra (enerji merkezleri) ve kişinin zihinsel, duygusal ve fiziksel yaşam aktivite kural 3 kanal oluşur. Bizim ince beden 7 çakra belirli frekans ile döner ve form an, hangi uygun yükseklik ve 7 ton oluşur oktav. aralarında Aralıkları çakralar arasında aralıklarla yansıtmalıdır. Bu sesleri müzikal sesleri çağrıldı – notlar (â € ™ svarsâ € ™ Hint müziği). Onlar ses – sa, yeniden, ga, ma, pa, da, ni ve çakra ile koruma – kadar yedinci ilk gelen bulunmaktadır. 5 notlar (değiştirebilirsiniz düşme ve yükselme) ve çakraların sağ yönleri sol) 5 ek sesler (yaratmak. Böylece, bu notları inşa edilmiş-ince gövde ve bilginin ideal “depo” temsil eden, bu duygular, duygular, istek ve besteci ya da icracı olan düşünceler, bir depo.

müzik dinlerken bir kişi daha sonra fiziksel bedenin görünen ince düzeyi, bazı etki alır. Aynı notları imha ya da iyi getirebilir, o kişinin iç durumuna bağlıdır. Örneğin, öfke, saldırganlık, ilaç zehirlenmesi vb, besteci veya müzisyenin zihin üzerinde güce sahip, onun müzik yansıma bulacaktır. Bazı stiller ve sadece bu tür kötü özellikleri yansıtacak müzik formları bulunmaktadır. Bu tür müzik sadece müzisyen, zarar verebilir, ama aynı zamanda dinlemek bir kişi. Net, ilham insanlar, berrak zihin gibi müzik oluşturmak asla var. Bunlar çok çeşitli ve halk müziği köklere sahip klasik müzik sadece halk müziği oluşturdu.

Leta € ™ müzik, hangi müzik içimizde tutarak bir dinleyelim.

Madde Kaynak: Bize Inside Music makale @ All Lyrics.

Leave a Reply